Відомий український журналіст Роман Сущенко, не перший рік знаходиться в слідчому ізоляторі "Лефортово" в Москві, передав в Україну два своїх малюнка.

Про це повідомляє "Укрінформ" з посиланням на його доньку Юлію Сущенко.

"Сьогодні отримала чотири листи від батька. Датовані вони серпнем, вереснем і груднем 2017 року. Приємно здивували два нових малюнка. На цей раз батько нас "переніс" в передмістя італійського міста Парма і маяка Ар-Мен, яке знаходиться у французькій Бретані. Дуже атмосферно", - розповіла вона.Обидві роботи виконані на папері формату А4. Чоловік використовував кулькові ручки, олівець, чай і лушпиння цибулі. Як написав сам Сущенко на зворотному боці зображення маяка, його побудували на рифі острова Іль-де-Сен на скелі Ар-Мен під час відливу.

Популярні новини зараз

Вчителька змусила дівчинку привселюдно роздягтися під час місячних: "Показуй"

Акторка "Дизель шоу" Булітко кардинально змінила образ - тепер без рудого волосся

"Холостяк" розпрощається з улюбленицею глядачів Юлею Зайкою: "Перестала боротися"

51-річна Ірина Білик на "Масці" вразила українців зовнішністю: "Що з обличчям?"

Показати ще


Через його ізольованість будівництво розтягнулося на довгих 14 років, а моряки називають маяк "Пекло Пекельне". Відзначається, що в цілому український політв'язень надіслав додому 8 малюнків. До цього він зобразив весняний пейзаж, вид на Париж і місто Сен-Мало, швейцарське місто Женеву і італійське - Перуджу, а також пейзаж української місцевості - річки Рось.

Федеральна служби безпеки Росії заявила, що Сущенко є ніким іншим, крім як співробітником Головного управління розвідки Міністерства оборони України, а в Україні цю інформацію, звичайно ж, спростували. Сам Сущенко розповідав, що приїжджав до Росії у приватних справах. Правозахисники вважають чоловіка політичним в'язнем.

Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" писав про те, що в родина Сущенків зазнала непоправної втрати: місяць назад не стало батька українського журналіста - Володимира Полікарповича.

Сущенку та Сенцову допоможуть повернутися додому кримські диверсанти. Українських політичних в'язнів хочуть поміняти на Максима Одинцова і Олександра Баранова, яких український суд засудив до 13 і 14 років позбавлення волі.