Українців попередили про наступний крок Путіна

поділитись
Україні потрібно готуватися до нового вторгнення Путіна

Білорусь почали розглядати як можливий плацдарм для нового вторгнення Російської Федерації в українські землі. Про це повідомив Вадим Скібіцький.

За словами представника головного управління розвідки Міністерства оборони України Вадима Скибицького українська сторона на даний момент тримає на контролі все, що російська сторона проводить на території Білорусі. В тому числі це стосується і військових навчань.

"Протягом 2016-2017 років на території Білорусі пройшло багато заходів бойової підготовки російських підрозділів, зокрема, повітряно-десантних. Вивчалися аеродроми, вивчалася територія, були виходи до українського кордону. І ми вважаємо, що загроза з півночі існує", - стверджує експерт.

У вересні 2017 року РФ проводила в Білорусі спільні військові навчання "Захід". Тоді було задіяно близько 12,7 тисячі військовослужбовців, а також 70 одиниць повітряної техніки та 680 одиниць бойової техніки.

Нагадаємо, що настоятель храму святого Іоанна Кронштадтського протоієрей Євген Соколов в ефірі однієї з телепрограм жорстко розкритикував президента РФ Володимира Путіна.

Так, російський священик назвав Путіна страшним лицеміром і брехуном, який відкрито обманює росіян і повинен негайно піти у відставку.

Як повідомляв раніше портал "Знай. ua" в акваторію Азовського моря Російська Федерація перекинула близько 40 бойових катерів. Ці дані підтвердив представник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Вадим Скібіцький.

"На сьогоднішній день за даними військової розвідки, близько 40 бойових катерів застосовує РФ в акваторії Азовського моря. Вони зайшли. Їх раніше в такій кількості не було. Це і катери ФСБ, і військові катери", - заявив він.

Скібіцький підкреслив, що з Каспію в Азовське море направили також два малих ракетних корабля.

Автор матеріалу: 
Кристина Бурдюгова
Теги: 
вторгнення, Росія, Скибицький
У великих містах тарифи будуть вищими через більшу витратність на обслуговування, але це стосується й мешканців селищ
0
0
16:48 20.07.2018
Поки режисер Олег Сенцов знаходиться далеко за полярним колом, в Україні його ідеї продовжують розвиватися
0
0
16:35 20.07.2018
Казалось бы, таких дел расследуется в Украине тысячи, но это особенное
0
0
15:58 20.07.2018
До скандальної історії причетні двоє правоохоронців Буковини
0
0
15:48 20.07.2018
Дощ був настільки сильний, що машини затопило майже повністю і проїхати по затоплених вулицях було практично неможливо.
0
0
15:36 20.07.2018