Українські поліцейські почали викликати на допити людей за лайки та репости в соціальній мережі Facebook.

Про це повідомила волонтер Діана Макарова.

За її словами, співробітники компетентних органів зателефонували їй та запросили до відділення дати свідчення з приводу розгрому скандальної лютневої виставки про Майдан художника Давида Чічкана.

На наполегливе прохання поліцейських Макарова відповіла, що всього лише "лайкнула" опублікований по цій темі пост, а на самому заході не була присутня. Але копам не вистачило слів волонтера та вони продовжили гнути свою лінію.

Крім того подібний пост опублікувала дружина громадського активіста Дмитра Резніченка.

Популярні новини зараз
Пенсію скоротять на 75%: хто втратить право на більшу частину виплати Пенсії по-новому: уряд змінить формулу розрахунку виплат Пенсіонери отримають нову грошову допомогу: кому, коли та скільки виплатять Соцвиплати перетворяться на борг: кого змусять повернути гроші
Показати ще

Як раніше повідомляв портал "Знай.uа", Давид Чічкан прокоментував напад на свою виставку в Києві.