Правила ввезення імпортного автомобіля на територію України змінилися: парламент вніс поправки до закону "Про деякі питання ввезення на митну територію України та реєстрації транспортних засобів".

Так, згідно з документом, оформлення транспортного засобу, привезеного з-за кордону, дещо спростилося. Згідно зі змінами, в ст. 2 Закону України "Про деякі питання ввезення на митну територію України та реєстрації транспортних засобів" слова "пропуск на митну територію України" замінено словами "митне оформлення".Це означає, що тепер не потрібно в обов'язковому порядку мати сертифікат підтвердження відповідності екологічним стандартам, який раніше необхідно було показати при ввезенні автомобіля в країну і під час держреєстрації. Однак такий сертифікат все одно потрібно надати на внутрішній митниці під час митного оформлення автомобіля.Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" повідомляв про те, що жителі України почали масово скуповувати старі імпортні машини: відповідний ринок виріс на цілих 137%. У мережі розповіли про неймовірну кількість авто, яку українці встигли скупити за два місяці нового року, а також з'ясували, які моделі нині б'ють всі рекорди популярності.

Популярні новини зараз
Головне за 12 серпня: порча на путіна від Курилової, шкідливі звички Приходько, Полякова в Криму, а білоруси погодилися на війну Воїн ЗСУ поодинці розправився з цілим відділенням російських окупантів: ніхто не врятувався Українці бронюють номери в Ялті на Новий рік, готельєри в паніці: "Який курс гривні?" Ціни на гречку раптово обвалилися: скільки зараз коштує улюблена крупа українців
Показати ще


Також ми писали про те, як самому стати власником авто на "єврономерах": водії поділилися особистим досвідом, розповіли про головні ризики і проблеми в процесі пошуку і покупки залізного коня. Головною проблемою виявилося оформлення документів: найскладніше оформити все за законом і уникнути космічних сум, які в багатьох випадках доведеться виплатити в якості штрафу.Раніше "Знай.ua" писав про мітинг, який влаштували власники "евроблях". Питання про легалізацію подібних транспортних засобів поки що зависло в повітрі, але дехто вже заговорив про нібито "небезпеки зростання" кількості подібних машин на території України. Згідно зі статистикою, станом на кінець січня 2018 року в Україні налічується вже 425,4 тисяч авто на "євробляхах", при цьому 246,4 тисяч з них - з порушенням правил транзиту і тимчасового ввезення.