Найближчим часом у Верховній Раді буде розглянуто законопроект, який покликаний розширити сферу застосування екологічного податку. Його прийняття суттєво вплине на податковий відрахування підприємців і зачепить пересічних українців.

Прийняття законопроекту, який розширює сферу екологічного податку, обіцяє підприємцям і споживачам нові платежі за утилізацію побутових відходів. Про це повідомляє USlonline.com.

Новий законопроект передбачає, що екологічний податок, будуть зобов'язані платити підприємці, які виробляють чи імпортують товар в упаковках (або безпосередньо упаковки). Плата напряму буде залежати від матеріалів.

Тобто в залежності від того, з якого матеріалу будуть виготовлені упаковки, плата за кілограм складе від 084 до 6,18 грн.

Популярні новини зараз

Леся Нікітюк нагодувала свого чоловіка і налякала майбутню свекруху: "Не помила посуд"

45-річна Могилевська "проміняла" мільйонера на 71-річного Поплавського: "Ми худнемо"

Приватний вертоліт впав біля траси, є загиблі: рятувальники пробираються крізь туман

Вагітна дружина Віктора Павлика здивувала подробицями про дитину: "Плакала пів години"

Показати ще

Для простих споживачів прийняття цього законопроекту також не пройде безслідно. Якщо зараз пересічний українець платить податок на розміщення побутових відходів в розмірі 4,02 грн, то згідно з пропозицією депутатів, громадяни повинні будуть платити до 80 грн за кілограм.

Як раніше повідомляв портал "Знай.uа"в Україні цього року дещо змінилися правила спадкування – за законодавством пріоритет віддається заповітом. Спадкоємці повинні ділити майно по частинах, але як це зробити правильно, поки розуміють не всі.

Спадкове право – відносини з приводу переходу прав, обов'язків і майна від померлого людини до його спадкоємців – описано в книзі VI Цивільного кодексу України. В Податковому кодексі України в розділі IV "податок на доходи фізичних осіб" описані правила оподаткування майна, одержаного у спадщину.

Якщо покійний залишив заповіт і оформив його у нотаріуса, то юрист повинен внести його до державного "Спадкового реєстру", де документ отримує оригінальний номер.