В Україні першу чергу підвищення пенсій необхідне "чорнобильцям" і людям з великим трудовим стажем і маленькою зарплатою.

Про це заявив віце-прем'єр-міністр України Павло Розенко в одному з українських телеканалів.

"Найбільш гостре сьогодні питання для "чорнобильців", і треба вважати однією з головних проблем пенсійної реформи ще те, що дуже маленьку надбавку до пенсії отримали люди з великим трудовим стажем 35-45 років, але маленькою заробітною платою... Ми працюємо і президент звертався до уряду, і глава уряду обіцяв, що все-таки питання великого стажу і маленьких зарплат повинні бути переглянуті", - підкреслив він.

Розенко запевнив, що міністерство вже готує розрахунки та пропозиції з цього приводу.

За його словами, потрібно створити спеціальну програму для людей, які отримували маленькі зарплати протягом усього життя, але мають великий стаж роботи.

Популярні новини зараз

Заради музики пішов з дому: молодий киянин покаже батькові свій талант на "Голосі країни"

Кума Марічки Падалко Лідія Таран розкрила 5 фактів про іменинницю: про що мріє телеведуча у 45

У Москві виявили труп 20-річної українки: померла з голоду

Полякова, Осадча, Цибульська чекають на появу цієї крихітки: хто батько

Показати ще

"Ми бачимо позитивну динаміку надходжень до Пенсійного фонду. Ми отримали 3 млрд додатково до Пенсійного фонду, порівняно з тим, що планували. Теж буде багато залежати від того, чи вдасться підвищити мінімальну зарплату до 4200 грн. Все-таки це дасть ще додатковий ресурс до Пенсійного фонду України. І ось акумулювавши всі ці ресурси, я сподіваюся, що в кінці року ми будемо мати достатньо грошових надходжень до Пенсійного фонду України, щоб без інфляції, без збільшення дефіциту в Пенсійному фонді все-таки зробити якісь доповніть Патерналізм пенсійні програми ", - пояснив Розенко.

Дивіться інтерв'ю з Павлом Розенком (питання пенсій на 28.45 хх):

Як повідомляв портал "Знай.ua", у бюджеті з'явилася можливість підвищення пенсій до кінця 2018 року.

Доходи Пенсійного фонду перевищили заплановані з початку 2018 року. Планується поступове підвищення мінімальної пенсії в Україні.

Павло Розенко стверджує, що вже з 1 липня мінімальна пенсія в Україні складе 1435 гривень замість колишніх 1373 гривень. Також віце-прем'єр-міністр не виключає, що якщо позитивна динаміка доходів Пенсійного фонду продовжиться, то може відбутися ще одне позапланове підвищення пенсій в Україні.