У жовтні 2017, у порівнянні з тим же періодом минулого року, реальна зарплата в Україні зросла на 19,9%. Але якщо брати показники за вересень, зарплата впала на 0,8%.

Про це йдеться на офіційному сайті Державної служби статистики. Номінальна зарплата становить 7 377 гривень. Так, в порівнянні з вереснем, вона виросла на 0,4%, а в порівнянні із жовтнем 2016 - на 37,9%.

Якщо вимірювати найшвидше і найбільше зростання заробітку українців за рік, до трійки найуспішніших увійшли Тернопільська (+ 54%), Чернівецька (+ 51,4%); Кіровоградська (+ 48,9%) області.

Зовсім трохи доходи зросли в Луганській і Донецькій областях, не беручи до уваги зону проведення АТО: на 20,8% і 22,4% відповідно. У Києві зарплата зросла лише на 30,9%, але все ще залишається найвищою в Україні - 11 454 грн. Найнижчу середню зарплату, як і раніше, зафіксовано в Чернівецькій області - 5 772 грн.


Популярні новини зараз
Головне за 29 листопада: скандал з Поляковою, подорожчання продуктів, кінець Лукашенка та нові ціни на гречку і яйця Температура у квартирі підскочить на кілька градусів: як збільшити продуктивність батарей, перевірені способи Гроші та успіх ніколи не покинуть ваш дім, якщо ви зробите це: навіщо потрібні червоні двері та цукерки Боєць "закарпатських котлів" Микола Тищенко у столиці взявся паплюжити "Пункт незламності"
Показати ще

Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" повідомляв про те, що cтало відомо, скільки українців отримали пенсію "по-багатому".