У жовтні 2017, у порівнянні з тим же періодом минулого року, реальна зарплата в Україні зросла на 19,9%. Але якщо брати показники за вересень, зарплата впала на 0,8%.

Про це йдеться на офіційному сайті Державної служби статистики. Номінальна зарплата становить 7 377 гривень. Так, в порівнянні з вереснем, вона виросла на 0,4%, а в порівнянні із жовтнем 2016 - на 37,9%.

Якщо вимірювати найшвидше і найбільше зростання заробітку українців за рік, до трійки найуспішніших увійшли Тернопільська (+ 54%), Чернівецька (+ 51,4%); Кіровоградська (+ 48,9%) області.

Зовсім трохи доходи зросли в Луганській і Донецькій областях, не беручи до уваги зону проведення АТО: на 20,8% і 22,4% відповідно. У Києві зарплата зросла лише на 30,9%, але все ще залишається найвищою в Україні - 11 454 грн. Найнижчу середню зарплату, як і раніше, зафіксовано в Чернівецькій області - 5 772 грн.


Популярні новини зараз

Київські копи виявили тіло колеги посеред вулиці, підозрювану вже затримали: "Назавжди запам'ятають її"

Повна, висока і з короткою стрижкою: українці оніміли від зовнішнього вигляду "Тіни Кароль"

Багатодітний батько і директор школи вкоротив собі віку, залишивши останню записку: "Просто зламався..."

8 березня: яскраві і незабутні листівки і привітання

Показати ще

Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" повідомляв про те, що cтало відомо, скільки українців отримали пенсію "по-багатому".