Спеціальні зобов'язання для компанії "Нафтогаз" на продаж газу для населення продовжуються, як і тарифи: вони залишаться незмінними до червня 2018 року.

Таке рішення прийняли під час засідання Кабінету міністрів в середу, 28 березня, передає прес-служба. Уряд продовжив дію постанови "Про затвердження Положення про покладання спеціальних зобов'язань на суб'єктів ринку газу".Згідно з пояснювальною запискою, переговори з представниками Міжнародного валютного фонду тривають: сторони обговорюють питання доведення газового тарифу до рівня імпортного паритету, в зв'язку з чим необхідно продовжити спецобязательства.


Популярні новини зараз

"Креативно, але не гігієнічно": у київському ресторані відвідувачам дозволили лежати поруч з їжею

Юля "Зайка" у весільній сукні розкрила інтригу після "Холостяка": "Хто наречений?"

Зірка "Величного століття" Мер'єм Узерлі показала сімейну ідилію: справжнє жіноче царство

Філіп Кіркоров незручно попрощався з Пугачовою на очах в обімлілого Галкіна -"Ще поживу"

Показати ще

Відповідно, ціна газу для поставок населенню і ТКЕ до 1 червня 2018 року не зміниться і залишиться на рівні 4 942 грн за тис. куб. м, а для кінцевого споживача з урахуванням ПДВ та інших зборів - 6 958 грн за тис. куб. м.

Чи підвищить Україна ціни на газ заради кредиту МВФ


Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" писав про те, що українцям приготували новий тарифний "сюрприз": так, незабаром електроенергія може в черговий раз подорожчати, причому не на декілька гривень, а практично наполовину. Собівартість електрики зросла через подорожчання палива на міжнародних ринках, девальвацію гривні, зростання цін на промислову продукцію.

Портал "Знай.ua" повідомляв також, що за декілька місяців в Україні знову підвищаться тарифи на комунальні послуги, зокрема, вартістю неприємно здивує газ для населення. Поки в Кабінеті міністрів вибухають суперечки навколо цього питання, експерти розповіли, чого доводиться чекати вже в найближчому майбутньому.

Тим часом представники Міжнародного валютного фонду розповіли, скільки за газ повинен платити кожен мешканець України. Остаточну вартість блакитного палива для домогосподарств найближчим часом можуть прирівняти до тарифів, які платять імпортери.