Дівчині з України вдалося підкорити журі одного з найпопулярніших у Польщі шоу "Polska ma talent". Українка увійшла в число 40 кращих учасників, які продовжать свою боротьбу за перемогу у півфіналі - переможцю дістануться 300 тис злотих.

У кастингу програми Інна Бєляєва виступила з незвичайним номером - шоу мильних бульбашок, який відразу припав до смаку глядачам і журі. Чарівна українка з незмінною посмішкою на обличчі під музику 60-х створювала мильні бульбашки різних розмірів і форм, заповнювала їх димом і навіть вогнем. Запис виступу Інни можна подивитися тут.

Інна Бєляєва переїхала до Польщі трохи більше року тому. За освітою вона вчитель музики, володіє кількома музичними інструментами. Ідея створити власне шоу мильних бульбашок прийшла декілька років тому, коли працювала аніматором у дитячому розважальному центрі в Україні.

"Може здатися, що робити мильні бульбашки. Насправді, це справжнє мистецтво, яке потребує високого рівня майстерності. У цьому може переконатися кожен, хто спробує повторити елементи мого номера в домашніх умовах. Незважаючи на зовнішню легкість, це неможливо зробити, наприклад, без створення мильного розчину ідеальної якості та постійних тренувань" – розповіла Інна.

Інна зізнається, що хотіла б виграти головний приз конкурсу. Вона дуже сподівається на удачу та прихильність глядачів.

Популярні новини зараз

Ірина Білик відправила молодшого сина до свого батька Аслана Ахмадова: відриваються на повну

Пенсія 2600 і доплата в 500 гривень: у Мінсоцполітики анонсували нове підвищення під осінь

"Холостячка" Ксенія Мішина втерла ніс Еллерту, поки вранці його будить вже інша: "Тільки вона могла"

Вагітна Катя Осадча "поховала" зірку "Дизель шоу" Яну Глущенко після ювілею: "Вже щось не так"

Показати ще

Як повідомляв портал "Знай.ua", промова українки на конкурсі краси вразила весь світ