У США нові протези нещодавно отримав ветеран АТО Володимир Ковальський. Забезпечили усім необхідним воїна представники української діаспори.

Пропрацювавши тривалий час на посаді інженера-конструктора, він добровільно пішов на фронт, служив там розвідником. Але одного разу наступив на протипіхотну міну і втратив обидві ноги.

Ситуація ускладнювалася тим, що вдома на Ковальського чекала вагітна дружина. Подібна звістка могла негативно вплинути як на неї, так і на майбутню дитину. Свої перші протези він отримав в Україні, почав повертатися до звичного темпу життя, брати участь в "Іграх героїв". Але вітчизняні не підійшли, постійно натирали ноги, рухатися було боляче.

Популярні новини зараз
ТЦК більше не підписуватимуть повістки: вводяться важливі зміни Депутати з «Євросолідарності» Порошенка масово виїхали до Європи, поки Україну масово обстрілюють ракетами, - військовий ТЦК може відібрати важливий документ – українців попередили про чергову пастку Світло буде цілий день: в "Укренерго" порадували українців
Показати ще

Цілий рік поспіль Володимир не міг нормально ходити. Аж поки спеціалізований фонд не прийшов на допомогу. Тепер у ветерана з'явився шанс відчути, що таке свобода, опікуватися родиною та приносити країні нові перемоги на змаганнях.

Дивіться: нові протези для ветерана

Як повідомляв портал "Знай.ua", українці вшановують пам'ять одного з перших активістів у лавах Небесної Сотні.