У США нові протези нещодавно отримав ветеран АТО Володимир Ковальський. Забезпечили усім необхідним воїна представники української діаспори.

Пропрацювавши тривалий час на посаді інженера-конструктора, він добровільно пішов на фронт, служив там розвідником. Але одного разу наступив на протипіхотну міну і втратив обидві ноги.

Ситуація ускладнювалася тим, що вдома на Ковальського чекала вагітна дружина. Подібна звістка могла негативно вплинути як на неї, так і на майбутню дитину. Свої перші протези він отримав в Україні, почав повертатися до звичного темпу життя, брати участь в "Іграх героїв". Але вітчизняні не підійшли, постійно натирали ноги, рухатися було боляче.

Популярні новини зараз
Чому не можна включати всю техніку одразу після подачі електроенергії: прості правила Камалія показала чоловіка, котрий зіграв важливу роль у її житті і це не Захур: "Не гідний" Українцям виплатять компенсацію на оплату комуналки і це не субсидія: кому пощастить Солодкі рогалики до чаю за лічені хвилини: ідеальний рецепт, коли обмаль часу на приготування
Показати ще

Цілий рік поспіль Володимир не міг нормально ходити. Аж поки спеціалізований фонд не прийшов на допомогу. Тепер у ветерана з'явився шанс відчути, що таке свобода, опікуватися родиною та приносити країні нові перемоги на змаганнях.

Дивіться: нові протези для ветерана

Як повідомляв портал "Знай.ua", українці вшановують пам'ять одного з перших активістів у лавах Небесної Сотні.