Міста в Україні зможуть отримати додаткове фінансування, а допоможе їм у цьому знання української мови.

Про це повідомляє "Стіна". Дружківка і Покровськ стали першими в Донецькій області, де всі вивіски переклали українською мовою. За це вони отримають з обласного бюджету гроші на розвиток.

Дружківці, яка посіла перше місце в конкурсі, виділять 30 мільйонів гривень. Покровськ отримає за друге місце додатково до бюджету 20 мільйонів гривень.

Підсумкові результати конкурсу по українізації оголосили на обласній колегії. Її провели в Покровське.

У решти міст ще є шанс на отримання грошового заохочення. Якщо вони "українізують" вивіски на своїх вулицях, то отримають по 10 мільйонів гривень з обласного бюджету.

Популярні новини зараз
"Кинули на півдорозі": українським абітурієнтам закрили двері у закордонні виші Виплати на дітей надійдуть за новими правилами Українцям підвищать пенсії з 1 жовтня Гроші списуватимуть з усіх рахунків: нові правила оплати карткою
Показати ще

"Премій по 10 млн грн буде стільки, скільки" українізованих міст ", - розповів умови конкурсу глава Донецької ВЦА Павло Жебрівський.

За умовами, на вулицях міста все вивіски повинні бути тільки українською мовою. Результат старань місцевих громад перевірить спеціальна комісія.

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, Кремлю не дає спокою реформа освіти в Україні, яка має на увазі розширення навчання українською мовою.