У січні 2018 року населення України скоротилося на 21, 5 тисяч осіб.

Цю інформацію повідомляє Державна служба статистики.

Станом на 1 лютого 2018 року чисельність наявного населення України (без урахування тимчасово окупованій території Автономної Республіки Крим, міста Севастополя та частини зони проведення АТО на Донбасі) становила 42 млн 364,9 тис. осіб.

Відомо, що смертність перевищує народжуваність: на 100 померлих - 56 живонароджених.

Найбільша кількість населення серед регіонів налічується в Донецькій і Дніпропетровській областях - 4 202 802 і 3 233 006 осіб відповідно. Та третьому місці Київ, який трохи не дотягнув до 3 млн (тут кількість населення - 2 933 537 чоловік). Без урахування столиці, в самій області зареєстровано 1 753 066 осіб.

Популярні новини зараз

У Харкові зникла кароока красуня з пірсингом в носі - півтора місяці невідомості

Синоптики попередили українців про сильний вітер і снігопади: до 8 березня радять закривати балкони

Леся Нікітюк з мамою здивували українців: як дві краплі

Володарка найбільших сідниць у світі потрясла своїм добром перед камерою: "Чорт забирай, оце дупа"

Показати ще

У Харківській, Львівській, Одеській та Луганській областях налічується понад 2 млн українців.

Трохи більше 900 тис. - у Чернівецькій та Кіровоградській областях. Наразі це найменший показник.

Тим часом лише 49,4% громадян України оцінюють свій стан здоров'я як "добрий". Стан здоров'я як "добрий" оцінила майже кожна друга людина, найвища частка таких осіб (81-78%) була серед підлітків і молоді у віці 18-29 років і дітей до 14 років (за оцінкою батьків).

Також відомо, що Україна входить в 30-ку "найстаріших" країн світу за часткою людей у ​​віці 60 років і старше.

Як повідомляв раніше портал "Знай.ua", жителів Харкова обурюються підняттям тарифів на послуги з утримання будинків і прибудинкових територій.

"Хорошу новину" розмістили на офіційному сайті міської ради. "Зростання тарифів в порівнянні з діючими обумовлено зростанням рівня мінімальної зарплати відповідно до Закону України "Про Державний бюджет України" до 3723,00 грн, збільшенням прожиткового мінімуму для працездатних осіб до рівня 1762,00 грн, який застосовується як розрахункова величина для визначення посадових окладів і збільшення мінімальної тарифної ставки робітника I розряду згідно зі змінами до Галузевої угоди", - йдеться в документах.