Українські "експерти", який нібито виступають від Києва на російському телебаченні отримують солідну зарплату.

Як пишуть російські ЗМІ, український політолог В'ячеслав Ковтун та американський журналіст Майкл Бом отримують щомісяця по 500-700 тис. Руб. (230-322 тис. Грн) за участь в російських телешоу.

Ковтун відмінно справляється із завданням і добре створює образ майданутих. Американець також працює на ура. "Навіть зовні ці персонажі відповідають замовленим для них образам і розписаним ролям", - зазначили журналісти.

Також вони з'ясували, що політолог рівня Дмитра Суворова обходиться в 10-15 тис. Руб. за ефір. При цьому Ковтун найдорожчий. З усіх каналів він може зібрати до мільйона на місяць.

Популярні новини зараз
Головне за 12 серпня: порча на путіна від Курилової, шкідливі звички Приходько, Полякова в Криму, а білоруси погодилися на війну Тисячі білоруських військових погодилися на участь у війні проти України, - Генштаб У Кремлі хочуть помститися Україні за Крим, проте ресурсів практично не залишилося - Олег Жданов Маргарита Симоньян не приховує розчарування і натякнула росіянам на поразку в Україні: "Все пропало"
Показати ще

З чуток, Ковтун живе в комфортній квартирі біля станції метро "Свалявської", а американець Майкл Бом взагалі в особняку. Самі герої публікації відмовилися коментувати інформацію про свої заробітки.

Ковтун на Кремль ТВ.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що Заходу і Сходу України варто сісти за стіл переговорів, як це свого часу зробили радянські солдати і воїни УПА.