В ефірі російського "Первого канала" під час обговорення пропажі прапорів РФ з будівель російського консульства в США між телеведучим Артемом Шейніним і американським журналістом Майклом Бомом зчинилась бійка. Точніше – бійку зчинив російський пропагандист.

В ході програми Шейнін почав погрожувати Бому за його зауваження на адресу ведучого.

"Не біси мене ... Поводься пристойно, а то я теж з тебе прапор якийсь зніму", - заявив кремлівський пропагандист американському журналісту.

Той в свою чергу у боргу не залишився і сказав, що Росія "крім як молоти язиком, нічим відповісти США не може". Це розлютило Шейніна і він накинувся на гостя, схопивши його за шию.

"Ти чого мене провокуєш?
Я ж тобі сказав сидіти", - кричав він.

Популярні новини зараз
Легендарний захисник "Азовсталі" Михайло Діанов підтримав українців, які веселяться: "Нафіга сумувати?" Українці отримали неправильні платіжки за газ, у відомстві назвали причину Чи буде Україна переходити на зимовий час у жовтні: громадянам пояснили, чи зміниться щось у 2022 році Найпотужніший екстрасенс Хаял Алекперов назвав дату кінця війни в Україні: "Я не Бог, але..."
Показати ще

Закінчилось все класикою: розняла чоловіків російська жінка, яка, як відомо, і коня на скаку, і в хату, що горить… Вмішалась у сутиску інша ведуча Катерина Стриженова.

Відповідне відео було оприлюднено в YouTube. Однак, воно там довго не затрималось - його російський канал з переляку видалив.

Як повідомляв портал "Знай.ua", кремлівські пропагандисти продовжують налаштовувати росіян проти українців і сьогодні фактично кожен житель Росії схвалює війну проти України.