В ефірі російського "Первого канала" під час обговорення пропажі прапорів РФ з будівель російського консульства в США між телеведучим Артемом Шейніним і американським журналістом Майклом Бомом зчинилась бійка. Точніше – бійку зчинив російський пропагандист.

В ході програми Шейнін почав погрожувати Бому за його зауваження на адресу ведучого.

"Не біси мене ... Поводься пристойно, а то я теж з тебе прапор якийсь зніму", - заявив кремлівський пропагандист американському журналісту.

Той в свою чергу у боргу не залишився і сказав, що Росія "крім як молоти язиком, нічим відповісти США не може". Це розлютило Шейніна і він накинувся на гостя, схопивши його за шию.

"Ти чого мене провокуєш?
Я ж тобі сказав сидіти", - кричав він.

Популярні новини зараз

Ніна Матвієнко приголомшила спогадами про дитинство і батьків: "Ненавиділа, говорила з могилами"

"ПриватБанк" закриває доступ до карток, клієнти обурюються: "Позбавили сім'ю коштів для проживання"

Багатодітна мама Анастасія Приходько звернулася до Бога у важливе свято: "Прошу тільки одного"

Пугачова несподівано зізналася про проблеми з Орбакайте - Примадонна без сил: "Коли помру..."

Показати ще

Закінчилось все класикою: розняла чоловіків російська жінка, яка, як відомо, і коня на скаку, і в хату, що горить… Вмішалась у сутиску інша ведуча Катерина Стриженова.

Відповідне відео було оприлюднено в YouTube. Однак, воно там довго не затрималось - його російський канал з переляку видалив.

Як повідомляв портал "Знай.ua", кремлівські пропагандисти продовжують налаштовувати росіян проти українців і сьогодні фактично кожен житель Росії схвалює війну проти України.