Щоб усвідомити всю глибину невідповідності соціальних стандартів в Україні, достатньо подивитися на реалії сусідньої Польщі.

Як виявилося, навіть безпритульним тваринам там живеться значно краще, ніж нашим пенсіонерам, і це не жарт. На цю дивну обставину у своєму Facebook звернув увагу юрист Михайло Шнайдер:

"Зайшла в мене розмова з одним поляком про безпритульних тварин. Так ось те, що він розповів, викликало у мене просто шок. У варшавському притулку для кішок і собак, держава виділяє по 20 злотих на одну тварину в день! А це виходить близько 5000 гривень на місяць! На безпритульних тварин Польща виділяє майже втричі більше, ніж Україна на пенсії для літніх людей, котрі все своє життя важко працювали, платили податки", - зазначив він.

Юрист натякає: говорити про якісь кардинальні зміни на краще не просто зарано,а недоречно, адже в Європі брати наші менші почувають себе значно краще українців на пенсії.

Популярні новини зараз

70-річний тато не ховає двомісячну дитину вже тиждень: хоче "поселити" в могилу до бабусі

Син Софії Ротару розповів про важку втрату, чорний день скорботи для сім'ї: "Спасибі тобі за все"

Переможниця "Євробачення" Кончіта Вурст змила весь макіяж і перетворилася на гарячого хлопчину: мужності додалося вмить

Двоє копів усамітнилися в туалеті, думаючи, що їх не бачать: попу жінки у формі не витримав умивальник

Показати ще

Цікаво, що минулого року сумну статистику помітили й в ООН: наша країна за рівнем бідності наближається до африканських держав. На межі злиднів – більше 80% громадян. Кожному з них бракує грошей на повноцінне харчування, звідси й погіршення здоров'я. А подорожчання медикаментів не дає шансу нормально пролікуватися, якщо у тому виникає потреба.

За міжнародними стандартами, якщо людина витрачає на проживання та продукти харчування менше 5 доларів на день, а на місяць менше 150 доларів, то вона живе за порогом бідності. При цьому, в африканських країнах поріг він складає бідності 1,25 долара на день, то в Україні прожитковий мінімум на день не перевищує півтора долара.

Дивіться: бідність в Україні зросла майже вдвічі, – Світовий банк

Як повідомляв портал "Знай.ua", іноземні фахівці провели щорічне дослідження, щоб визначити найбільш щасливі країни світу. Згідно доповіді ООН "World happiness report" наші результати поки що, на жаль, не вселяють оптимізму: Україну помістили на 133-тю сходинку (4,096 бали ) із 155 можливих.