Не так давно піднялася буча серед громадськості через відверті танці російських курсантів. Схоже, історія зробила виток і повторилася, однак на цей раз сталося це все з українськими дівчатами-прикордонниками. Про це повідомляють ЗМІ.

У Мережі з'явилося відео, на якому, судячи з опису, видно нетрудові будні охранительниц кордонів. Під хіт Psy вони демонструють запальні па сучасних танців, позастатутне негліже і те, як можна використовувати палицю, поки начальник не бачить. Де, ким, коли і за яких обставин воно було знято історія замовчує.

Ролик, як водиться, викликав в Інтернеті бурління думок: одні на різні лади скандують "Ганьба!", інші — "Танцюйте ще!".

Нагадаємо, у Вінницькій області проживає унікальна багатодітна сім'я, в якій не багато і не мало – 78 дітей.

Галина Павлюк – мати 11 дітей, бабуся 60 онуків, прабабуся шести правнуків.

Популярні новини зараз
Аліна Гросу вже готує собі заміну? Співачка показала ту, чий спів вразить кожного Коли можуть повернути окуповані території: американський генерал вселив надію Рашисти хочуть ядерну катастрофу: вже все підготували Maruv після пологів "заспівала" українською мовою, народжувала в Києві та вивчала Конституцію: "Потрібно знати закони"
Показати ще

"360 яєць, пів-мішка цукру, 50 пачок масла – саме стільки потрібно на місяць для однієї з наших 11 сімей. А на кожен день ще 3 буханки хліба і 5 батонів, а якщо це поїздка на шашлики, то варто запастися 8 кілограмами м'яса", – розповідає старший син Андрій.

У цій родині всі працьовиті і наполегливі. Серед них є представники різних професій: і будівельники, і підприємці, і комбайнери, і майстри, а частина жінок вибрала шлях медичних сестер.

Крім того, спостерігачі Центральної геофізичної обсерваторії ім. Бориса Срезневського попередили про метеорологічні умови, за яких у Києві до 22 червня буде забруднений діоксидом азоту і повітря формальдегідом.

Таку інформацію з посиланням на Український гідрометцентр поширила 19 червня прес-служба міської адміністрації.

У цілому, в столиці з 18 червня спостерігаються метеорологічні умови, що сприяють накопиченню та утриманню шкідливих домішок у приземному шарі повітря.

Дивіться сюжет про подію

Як повідомляв інформаційний портал "Знай.uа", помер герой фільму "Любов і голуби".