Початок цьогорічного літа ознаменувався новиною про розлучення Сергія і Матильди Шнурових. Причини, за якими пара вирішила розлучитися, достеменно не відомі. Проте шанувальники, які слідкують за постами музиканта в соцмережах після розриву, зазначають, що Шнуров скоріше за все шкодує про те, що трапилося.

Громадськість вже почала забувати цю подію, аж ось на просторах Youtube з'явилося відео авторства репера Слави КПРС, відомого після минулорічної перемоги в реп-баттлі з Оксимироном.

У пісні Слава КПРС на всі лади поносить Шнурова, осуджуючи його моральні якості та цінності. В реп-середовищі такий жанр називається «дисс»: коли один музикант спеціально пише пісню, щоб образити іншого. Правда, не зовсім зрозуміло, чому Слава КПРС вирішив звернути геній своєї музи саме на Сергія Шнурова.

Популярні новини зараз
Українець поскаржився на Monobank через 4 роки довірчих відносин: посеред ночі почали зникати гроші За скільки днів можна заробити на новий iPhone 2022 в Україні: красномовніше, ніж індекс борщу Дагестанці повстали проти могилізації, чоловіки відмовляються помирати за путіна 36,6 грн чи 50 грн: в НБУ попередили, чого чекати від курса долара у найближчі місяці
Показати ще

Реакції Сергія Шнурова на відео поки не надходило.

Раніше "Знай.ua" писав про те, що Сергія Шнурова і його дружину Матильду звинуватили в обмані шанувальників.

Скандально відома російська блогерша Олена Міро назвала розлучення Шнурова "розводом" і припустила, що вже незабаром публіці оголосять про вагітність дружини лідера "Ленінграда".

Зовсім недавно Сергій Шнуров несподівано оголосив про розлучення з дружиною після 8 років спільного життя. Однак багато хто не повірив, що фронтмен "Ленінграда" розлучається всерйоз - в їх числі опинилася і блогер Олена Міро.

"А ви знаєте, що розлучення Шнура - це розвод? В сенсі, *********. Наступним етапом інтриги стане вагітність Матильди від невідомого, завітання до Малахова для ДНК-тесту і щасливе возз'єднання сім'ї", - написала Міро в своєму Telegram-каналі.

На думку блогера, автором всього цього "спектаклю" є подруга Шнурова Ксенія Собчак. Таким чином, світська левиця нібито вирішила допомогти лідеру "Ленінграда" пропіаритися.

"І так, цю" інтригу "з розлученням заради повернення втраченої після "експонатів" і "В Пітері пити" популярності придумала Ксюшадь. Ось такі "зірки" у нас - не творчістю, так вагітністю і розлученнями не дають про себе забути", - бризкає отрутою Міро.

Нагадуємо також про те, що Сергій Шнуров повідомив про розлучення зі своєю дружиною Матильдою.

Фронтмена групи "Ленінград" написав про це в Instagram.

"З великим жалем, але любов'ю і вдячністю один до одного, запобігаючи всілякі домисли і чутки, ми з Матільдою повідомляємо про те, що прийняли рішення розлучитися", - пояснив музикант.