Лідер групи "Ленінград" Сергій Шнуров розповів про причини свого розлучення з дружиною Матільдою. Свої емоції він висловив в незвичайному вірші, яке опублікував на своїй сторінці в Instagram. Користувачі соцмережі побажали Шнурову, щоб він зумів знайти своє щастя.

Головна думка послання полягає в тому, що навколо артиста завжди багато жінок, і він не може залишатися до них байдужими. Сергій зазначив, що, незважаючи на розлуку, страждання пройдуть.

"Сергію, тобі потрібна серйозна пауза за життя, є близькі де зможеш приморозиться, відтанути і розумно оцінити ситуацію і себе в ній ... У тебе достатньо розуму і досвіду, поверни розум в себе, не зірвись ... Дай Бог тобі здоров'я і благополуччя", - пишуть юзери.

Популярні новини зараз
Жахливий сморід та 112 км углиб: вчені знайшли "колодязь Пекла", якого бояться всі місцеві жителі - "Не бачили фільм "Спуск"" Українцям виплачують щомісяця по 2800 гривень: хто має право на допомогу Організм віддячить: чому дієтологи радять їсти страви з картоплі лише у свята У ДТЕК терміново попередили українців: це має зробити кожен споживач
Показати ще

Як раніше повідомляв портал "Знай.uа", лідер російської групи "Ленінград" Сергій Шнуров написав вірш у зв'язку з розлученням зі своєю дружиною Матільдою.

Відповідну публікацію він зробив у своєму Instagram, надавши користувачам можливість поспівчувати сімейній драмі.

Нагадаємо, дружина лідера групи Ленінград Сергія Шнурова Матильда (Олена Мозгова) прокоментувала в инстаграме повідомлення про розставання з чоловіком.

Матильда офіційно підтвердила інформацію про розлучення і подякувала підписникам за підтримку і теплі слова.

"Мені нелегко коментувати ту сумну новину, яку багато хто з вас сьогодні дізналися. Я утримаюся і дозволю собі особисте залишити особистим", — написала вона.

Шлюб подружжя Шнурових тривав вісім років, вони одружилися в 2010 році. Раніше музикант був одружений на Марії Ісмагіловій і Світлані Косиціній.

Зазначимо, друг лідера групи "Ленінград" Сергія Шнурова Стас Барецький вважає, що причина розлучення "Шнура" - зрада дружині Матильді.

"Вони обидва - складні люди. Два складних характери. Два ведмеді в одному барлозі погано уживаються. Зрада? Я сумніваюся в цьому. Може, це допускається. Але так, щоб за руку ловила, це навряд чи. Вони дорослі розумні люди. А розумні люди до цього ставляться по-філософськи. Дві людини з сильним характером - це завжди важко. Кожен тягне ковдру на себе. У кожного принципи. Я знаю їх", - сказав Барецький.

Він зазначив, що розчарований повідомленням про розлучення одного.