Сергій Шнуров повідомив про розлучення зі своєю дружиною Матільдою.

Фронтмена групи "Ленінград" написав про це в Instagram.

"З великим жалем, але любов'ю і вдячністю один до одного, запобігаючи всілякі домисли і чутки, ми з Матільдою повідомляємо про те, що прийняли рішення розлучитися", - пояснив музикант.При цьому він звернувся до фанатів з проханням не порушувати його особистий простір.

Зазначимо, що одного разу пара вже була на межі розлучення. Про це Матильда розповіла на сторінках книги "Ленінград. Неймовірна і правдива історія групи".

"Він пив і був в роздраї повному. В якийсь момент наші відносини скаталися в абсолютну лайку. Після гастролей він міг прийти з якимось черговим корешем, з бухлом, я била пляшки, він міг грюкнути дверима і піти кудись. У підсумку він зустрів дівчину, яка робила йому концерти в Німеччині, у них зав'язалися якісь відносини, я про роман не знала як ідіотка ", - згадувала Матильда.

Тоді, за словами Матільди, Шнуров напився і дзвонив коханці майже при ній, після чого дружина його вигнала.

"Ми не спілкувалися тиждень. Потім подзвонив, сказав, що треба поговорити ... Ми були в ресторані, я стала бити посуд, він сидів мовчки, я сказала, що йду ... я розірвала йому ланцюжок на шиї в під'їзді, він кудись тікав, потім прийшов, ліг в ліжко ... у підсумку він залишився жити вдома ", - писала Матильда.Можливо, пара знову помириться. Шанувальники групи на це дуже сподіваються, їм подобається Матильда і то, як вона впливає на Шнурова.

Нагадаємо, що відомий ресторатор Олена Мозгова, вона ж Матильда, була третьою дружиною Шнурова. Вони познайомилися в 2006 році. Їх познайомила знайома Матильди. Весілля зіграли тільки через чотири роки: в кінці липня 2010-го.

Проживши у шлюбі 8 років, пара так і не народила дітей. В одному з інтерв'ю Матильда заявила, що в них зі Шнуровим на це немає ні часу, ні "квадратних метрів".

Популярні новини зараз

Зірку "Глухаря" Дмитра Гусєва знайшли мертвим біля знімального майданчика

Українцям показали, що не так із сучасним ЗНО: ваші діти втікатимуть на заробітки до Польщі

"Холостячка" Леся Нікітюк оголила розкішні груди в прозорому бюстгальтері: "Завжди так виглядаю"

Відомий футболіст помер просто під час матчу: зупинилося серце

Показати ще

Примітно, що тоді Серій Шнуров і Матильда розповідали про свої чудові стосунки. Щоправда, вони обоє визнавали, що подружнє життя не завжди райдужне і іноді нагадує справжнє пекло.

Сергій зізнався, що не додає дружині у стосунках:

"Я як чоловік і партнер - не дуже м'який тип. Напевно Матильді не вистачає так званої романтики, але я не можу дати того, чого у мене немає", - розповів Шнуров в інтерв'ю Ксенії Собчак.

Як повідомляв портал "Знай.ua", подружжя Шнурових розповіло один про одного пікантні подробиці