Українські розробки з альтернативної енергетики увійшли в число кращих в світі.

Як повідомляє "Зроблено в Україні" в Facebook, п'ять українських проектів увійшли в 30 найбільш перспективних. Конкурсний відбір проходив 21 серпня у Астані на форумі Енергія майбутнього в рамках EXPO 2017.

Вказується, що журі оцінили українські проекти:: концентратор сонячної енергії науково-виробничого підприємства Syneko; платформа розумного будинку 1-М Smart Home; платформа зарядних станцій для електромобілів Go To-U; сонячні жалюзі SolarGaps; ультраконденсатори Yunasko.

5 українських стартапів визнані одними з найкращих на EXPO 2017

5 українських стартапів визнані одними з найкращих на EXPO 2017 Ввечері 21 серпня в Астані на Форумі Енергія Майбутнього в рамках #EXPO2017 відбудеться презентація 30 відібраних міжнародним жюрі найбільш перспективних стартапів в області альтернативної енергетики. 5 з 30 стартапів родом з України 🇺🇦 Серед відібраних українських проектів: - концентратор сонячної енергії науково-виробничого підприємства SYNEKO - сонячні жалюзі SolarGaps - платформа розумного дому 1-М Smart Home - платформа зарядних станцій для електромобілів Go To-U - ультраконденсатори Yunasko Побажаємо нашим хлопцям удачі 😉

Posted by Зроблено в Україні on Sunday, 20 August 2017

Популярні новини зараз

Катерину Кухар не пустив на пляж небезпечний здоровань: "Немає місця"

"Океан Ельзи" зі Святославом Вакарчуком викликав ностальгію несподіваною згадкою: "Хто ж знав..."

Пономарьов показав, яку дивну штуку носить замість маски: український Дарт Вейдер

Пом'ятого Добкіна знайшли в урні у центрі Харкова

Показати ще

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що користувачі мережі, які мають уявлення про криптовалюта хоч раз замислювалися, чи варто вкладати в це гроші. У зв'язку з постійно піднімається курсом біткоіни, користувачі замислюються вкласти в цю перспективну валюту свої гроші. Як це зробити легально і безпечно - знає далеко не кожен.