Навчання за кордоном, насамперед у Польші, Чехії, Словаччині, більшість випускників українських шкіл сприймають не тільки як крок для здобуття професії та європейського диплому, а й шанс виїхати з України у більш благополучні країни.

Принаймні, такі висновки напрошуються після результатів дослідження центрального банку Польщі та Варшавського університету.

Виходячи з оприлюднених даних, після отримання документу про закінчення вищого учбового закладу в одній з країн Євросоюзу, зокрема в Польщі, додому з радістю поїдуть лише 2,4% молодих фахівців. 36,6% опитаних зізналися, що хочуть залишитися та інтегруватися в польську спільноту. Ще 32,5% респондентів зізналися, що їздитимуть туди на заробітки.

22% студентів з України не планують повертатися додому, але і в Польщі залишатися бажанням не горять. Вони збираються після закінчення навчання переїхати до інших країн Європи.

Популярні новини зараз

Юрій Ткач відростив пишну шевелюру: "Купив собі нову шампуньку"

Ольга Сумська підказала, як урізноманітнити сніданок для всієї родини: всього два інгредієнти

Володимир Зеленський звернувся до воїнів ЗСУ, особисто прибувши на Донбас: "Кожного"

"Остапчук псує всю картину": Дзідзьо з Поляковою показали закулісся шоу "Маска"

Показати ще

Як писав інформаційний портал "Знай.ua", народний депутат групи "Воля народу" Сергій Шахов назвав спосіб втримати українців від бажання емігрувати у пошуках кращої долі.