Національна рада з питань телебачення і радіомовлення, підбивши підсумки конкурсу, визначила телеканали для мовлення на окупований Крим.

Про це повідомляє сайт Нацради.

"27 липня Національна рада підбила підсумки конкурсу на багатоканальне мовлення з використанням 50 телевізійного каналу (стандарт DVB-T2) в с. Чонгарі Херсонської області та визначила п'ять телерадіоорганізацій, які будуть вести мовлення на цьому ТВК", - йдеться в повідомленні.

Переможцями конкурсу стали такі телеканали:

  1. "UА: КРИМ" (Національна громадська телерадіокомпанія),
  2. Чорноморська ТРК,
  3. канал "ICTV" (ТОВ "Міжнародна комерційна телерадіокомпанія"),
  4. 5 канал (ПІІ ТОВ "Телерадіокомпанія" НБМ ")
  5. телеканал" Прямий "(ТОВ" Телеканал "Тоніс").


Територія мовлення включає: с. Чонгар Херсонської області, Джанкой, Красноперекопськ та Джанкойський і Красноперекопський райони Автономної Республіки Крим

У Нацраді також відзначили, що всього в конкурсі взяли участь 7 телеканалів, однак 2 з них - СТБ і "Правда тут" - не набрали відповідної кількості голосів.

"Член Національної ради Сергій Костинський також повідомив, що Український державний центр радіочастот виділив два додаткові цифрові канали, які незабаром також будуть виставлені на конкурс", - додають в Нацраді.

Костинський розповів, що планується створення ще одного мультиплексу для Криму, який буде розташований в смт. Чаплинка Херсонської області.

Нагадаємо, що 17 березня на Чонгарі відкрили телевежу для мовлення на Крим.

Як повідомляв портал "Знай.ua", російські окупанти розцінили як диверсію початок мовлення українських каналів в Криму.