Потоки брехливої ​​інформації продовжують надходити від окупантів.

На цей раз сепаратистські телеканали в окупованому Донецьку знову поширюють брехливу інформацію про те, що на боці української армії воюють іноземці.

Так, волонтер Юрій Мисягін на своїй сторінці в Facebook потролив інформацію від "СепарТВ", що в складі ЗСУ в районі Авдіївки воюють карателі з інших країн.

Популярні новини зараз

Головне за ніч: скандальний закон Зеленського, "растаманство" Садового і визнання Криму українським

Пересварилася вся Україна: скандальний закон дійшов до Зеленського

Шереметьво потопає у диму, сотням пасажирів перекрило кисень: масова паніка потрапила на відео

Тарифи на світло у серпні: скільки українці заплатять за новими розцінками

Показати ще

Волонтер ЗСУ коментує цю ситуацію: "Американці були, італійці були, були навіть сомалійські пірати, а зараз ось по ротації китайці приїхали, причому в дуже великій кількості".

Користувачі соцмережі не залишили без уваги пост Мисягіна і з задоволенням запропонували свої варіанти, які ж ще сили допомагають українським військовим воювати з сепаратистами.

"Ельф вже прибули?", "Непорядок ... євреїв забули", "Дракони, дракони будуть? .. Коли дракони будуть?", "Чекаємо індуських йогів ...".

До слова, нещовній скандал з жорстоким побиттям старшиною військової частини на Львівщині солдата В'ячеслава Явного нажахав Україну.

Про це повідомляють ЗМІ.

Однак самі військові кажуть, що випадки нестатутних відносин далеко не поодинокі в армії. Причому такі ситуації є як в тилу, так і в зоні бойових дій.

Як з'ясували ЗМІ, дуже часто ці історії заминають самі ж командири, а солдати бояться зайвий раз поскаржитися - не вірять у справедливість. І для цього у них є всі підстави. Експерти запевняють - потрібна професійна контрактна армія, з гідними зарплатами. Тоді можна буде туди відбирати найкращих, а не всіх підряд.

Командири тиснуть.

Мабуть, історія з побиттям солдата у військовій частині А2943 (45-а резервна бригада) - це мало не поодинокий випадок, коли військові вирішили надати розголосу факт того, як насправді командири ставляться до солдатів.

Тоді старшина під час навчальних занять начебто побив солдата В'ячеслава Явного за те, що той поклав голову на парту. В результаті військовому видалили селезінку. До цього командири вивозили Явного в ліс і змушували рити собі яму два на два метри. Крім того, солдати розповіли ЗМІ, що командири вимагають гроші та знущаються з них.

Відзначається, що відразу ж, в частину приїхала перевірка Військової служби правопорядку та академії Сухопутних військ зі Львова.

Нагадаємо, українські військові на Донбасі не втрачають сили духу та почуття гумуру і знаходять можливість зіграти на нервах проросійських терористів, дотепно їх потроливши.

Як повідомляв Знай.ua, у районі Кримського на Луганщині відбувся жорстокий бій. Терористи намагалися захопити позиції ЗСУ, але були розбиті і зазнали втрат.

Також Знай.ua писав про те, що Росія формує нові угруповання, піднімаючи свій військовий потенціал до необхідного рівня.