Українські бойові літаки МіГ-29 відпрацювали похід ланкою.

Відеоролик військових навчань в мережі розмістив прес-центр Повітряного командування "Захід". Зазначено, що за багато років такий прийом українські льотчики відпрацьовували вперше за багато років. Навчання проходили на Прикарпатті.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що на одному з аеродромів Прикарпаття стартували навчання курсантів льотного факультету Харківського університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба. Солдати виконали польоти на літаках Л-39, АН-26, Су-25, Су-27 і МіГ-29 і вертольотах Мі-8, Мі-24.

Перед кожним польотом фігури пілотажу відпрацьовуються на моделях літаків.

Популярні новини зараз
Буде підвищення тарифів на газ та тепло: коли чекати змін у платіжках Індексація пенсії у 2026 році: у кого зростуть виплати аж на 14% Яку суму коштів не рекомендується тримати в банку та з яких причин: важливі поради фінансистів Трьом українським містам загрожує затоплення: які населені пункти підуть під воду
Показати ще