В одному з українських міст проблема водопостачання сягає критичної точки, і якщо це не виправити незабаром, епідемія неминуча.

Йдеться про Торецьк у Донецькій області, де з початку 2017 року через безліч обстрілів серйозно пошкодилася ділянка водопроводу, який проходить в районі шахти імені Гагаріна через лінію зіткнення. Місцеві комунальні служби підрахували, що на землю кожен день мешканці виливали майже 15 тисяч кубометрів води, тому водопостачання дуже обмежили, вмикаючи його всього на дві години на добу. Але це в місті, а в довколишніх селищах воду дають на дві години раз у два дні. Про це пише Рoliteka.

З приходом літа витрата води збільшилася і ситуація погіршилася ще більше. У багатьох багатоповерхівках міста вода доходить тільки до другого поверху. В.о. міського голови Юрій Євсиков розповідає, що місту загрожують повсюдні спалахи інфекцій, тому в найближчі декілька днів планується закрити всі дитячі садки.

Працівники рятувальних служб привозять воду в цистернах, але її дуже мало: вистачає тільки на най-найнеобхідніше.

Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" писав про те, що бойовики роблять все можливе, щоб на Донбасі сталася гуманітарна катастрофа.

Популярні новини зараз

Українців відпустять на пенсію в 45 років

Самотня Алла Мазур "заблукала" між двома красунчиками: "Не вдається за когось одного"

Тіна Кароль мовчазно "знищила" самовпевнену Олю Полякову на конкурсі: "Вічно кричить"

Самотня Ірина Білик оголила плече і пообіцяла дещо особливе: чоловікам приготуватися

Показати ще