У Чехії було затримано 45 українських нелегалів. Вони працювали на фірмі Bidfood в місті Опава. Повідомляється, що фірма займається виготовленням морозива, заморожених овочів, напівфабрикатів та хлібобулочних виробів.

Документи були перевірені у 59 іноземців. У 45 громадян України не було дозволу на роботу в Чехії або ж документи були недійсні. Це є серйозним порушенням трудового законодавства країни.

Більшість затриманих українців мало польські мультивізи типу D. Після упіймання українським нелегальним робітникам загрожує депортація, а їх роботодавця штраф до 10 мільйонів крон.

Нагадаємо, з 20 березня на заробітки за кордон виїхали 246 000 українців. Таку інформацію надав сайт ukrainianpeopleleaks.com. На інтернет-ресурсі можна бачити підрахунок виїжджаючих українців в онлайн режимі. Так, за даними ресурсу, кожні 30 секунд один громадянин України вирушає за кордон.

Як повідомляв раніше портал "Знай. ua" на будівельному майданчику у Вроцлаві, Польща, де споруджують офісний комплекс, загинув громадянин України. Про це повідомляють ЗМІ.

На українського робітничого обрушилися конструктивні елементи сходів. Щоб витягнути його, пожежники використовували підйомний кран, їм допомагали поліцейські і робочі. Операція з порятунку чоловіка тривала дві години, але не увінчалася успіхом.

"Однак, на жаль, 46-річного чоловіка не вдалося врятувати, він помер від отриманих травм", — заявив прес-секретар міської комендатури поліції Лукаш Дутковяк.

На даний момент невідомо, чому сходи звалилися. Цією справою зараз займається поліція і прокуратура. На місце трагедії прибули інспектори державної інспекції праці. Тим часом роботи на будівельному майданчику припинили.