Українській університет потрапив до списку кращих навчальних закладів світу. До рейтингу включили Харківський національний університет імені Каразіна.

Список оновлюється щорічно. Харківський університет все ж втратив кілька позицій у порівнянні з 2016 роком. Тоді він займав 382 місце.

У оновленому рейтингу навчальний заклад посів 401-410 сходинку. Але це не єдиний український виш у списку кращих. На 411-420 позиції знаходиться Київський національний університет імені Тараса Шевченка, а Київський політехнічний інститут розташований на 501-550 рядку рейтингу.

Також до рейтингу потрапив Харківський політехнічний інститут й посів 701-750 позицію. За 801-1000 позицією знаходяться Донецький національний університет імені Стуса і Сумський державний університет. Відповідно Харківський національний університет імені Каразіна отримав найвищу оцінку.

Одноосібним лідером виявився Массачусетський технологічний інститут. Другу сходинку посів Стенфорд. Трійку лідерів замикає Гарвард. Далі у списку розмістились Технологічний інститут Каліфорнії. Кембридж та Оксфорд.

Популярні новини зараз

Закоханий Дантес розтанув перед Дорофєєвою в міні-бікіні: "Рецепт кайфового дня"

Дружина Віктора Павлiка Катерина Репяхова поділилася першим фото малюка: "Весь світ зупинився"

Анна Богдан показала "Холостяка" з голим торсом: "Багато красивої краси"

Регіна Тодоренко втратила найріднішого чоловіка в день народження: "Спочивай з миром"

Показати ще

Московський державний університет імені М. В. Ломоносова знаходиться на 95-му місці. Він покращив свої позиції на 13 рядків у порівнянні з минулорічними показниками.

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, найкрасивіший український університет показали з висоти пташиного польоту.