Громадський рух "Український вибір — Право народу" провыв вже традиційну акцію пам'яті загиблих у роки Великої Вітчизняної війни.

Активісти, учасники, прихильники Руху, ветерани ВВВ поклали квіти до Вічного вогню та пам'ятної стели над Могилою Невідомого солдата, а також хвилиною мовчання вшанували мужність воїнів-визволителів, які віддали життя в боротьбі з німецькими загарбниками.

До акції пам'яті долучилися небайдужі кияни і гості столиці — всі ті, хто поділяє позицію Руху "Український вибір — Право народу" та його лідера Віктора Медведчука. "Цей день для мільйонів наших співгромадян — це День скорботи, День пам'яті жертв Великої Вітчизняної війни. День, коли ми схиляємо голови на знак глибокої поваги до пам'яті тих, хто воював на фронті, хто кував Перемогу в тилу, — така позиція Віктора Медведчука. — І ніякі декомунызаторы, якы намагаються переписати історію, нав'язати суспільству нових героїв, не змусять нас забути правду про ту страшну війну. Історію переписати не вдасться: народ пам'ятає і шанує подвиг батьків і дідів, які вступили в смертельну сутичку з гітлерівською Німеччиною, відстояли свободу і врятували світ від коричневої чуми".

Заступник голови Громадського руху "Український вибір — Право народу" Юрій Загородній закликав вшанувати хвилиною мовчання героїчний подвиг воїнів, які віддали свої життя в боротьбі з фашизмом: "Схиляємо голови перед великим подвигом наших батьків і дідів. Вони дали нам незабутній урок мужності, героїзму і любові до своєї Батьківщини".

Валерій Блидар, координатор Руху по роботі з громадськими об'єднаннями, заявив: "Сьогодні ми зібралися тут, біля вічного і священного вогню, запаленого в пам'ять про всіх загиблих у роки Великої Вітчизняної війни, щоб вшанувати їх пам'ять. Всі, хто прийшов сюди, зробили це за покликом душі і серця. Не помилюся, якщо скажу, що у кожного учасника мітингу є особиста біль і пам'ять про рідних, загиблих у роки війни від рук фашистських загарбників..."

Популярні новини зараз

Розлучена Аліна Гросу показала нового хлопця: "Поспішати не хочу"

Синоптики попередили українців про сильний вітер і снігопади: до 8 березня радять закривати балкони

ПриватБанк роздає дані українців, як на ярмарку: новий номер вже не допоможе

Настю Каменських, Лесю Нікітюк і Дашу Астаф'єву застукали разом в грайливих позах: дуже розкуто

Показати ще

Присутні біля могили Невідомого солдата з гордістю згадували подвиг тих, хто відстояв велику Перемогу. Їх подвиг, їх самовідданість, сила духу, вірне служіння народу — кращий приклад справжнього патріотизму.

Також присутні на акції вшанували пам'ять мільйонів мирних громадян, які стали безневинними жертвами війни та вшанували подвиг тих, хто гідно виніс роки воєнних поневірянь, а потім, важко працюючи, відбудовував і відновлював зруйновану країну.