Завдяки нападу Володимира Путіна на Кримський півострів і Донбас Україна стала єдиною політичною нацією.

Такою думкою поділився український журналіст Віталій Портніков, пише "Гордон".

"Якщо б не було нападу Путіна на Крим і Донбас, ми досі були б розірваною надвоє політичною нацією", - вважає журналіст.

Крім того, Портніков упевнений, що велика частина українців захотіла б співпрацювати з Росією і Білоруссю.

"Половина нашого населення вважала б, що Росія – це ворожа країна, і ми повинні бути частиною Європейського союзу і НАТО. А половина, що росіяни – брати, ми повинні уживатися з Росією, а краще, давайте вступимо в Євразійський економічний союз, у нас не такі економічні порядки, як у Європі, ми повинні бути з РФ і Білоруссю. І у нас це була б не половина населення, а більшість. Ця більшість голосувала за Віктора Януковича", - пояснив він.

Популярні новини зараз
Віталій Кім зник для українців, щоб Володимир Зеленський його не вигнав: "Якщо буду погано працювати..." Невдала спроба прориву Сіверського Донця стала цвинтарем розбитої техніки рф - відео розкурочених танків Глава КНР Сі Цзіньпін після розмови з президентом Франції щодо війни в Україні: "Досягти режиму припинення вогню" Що попросив чоловік на вечерю перед стратою - найдивніше бажання в історії
Показати ще

Крім того, він додав, що Україні пощастило з Путіним, якщо не враховувати загибель і страждання українців у результаті російської агресії.

Дивіться сюжет про Портникова

Як повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", військові, які порушили присягу Україні, отримають грошову подачку від президента Росії Володимира Путіна.