На Донбасі ліквідували бойовика Дмитра Рибченка з позивним "Риба", який значився в особистій охороні ватажка "ЛНР" Ігоря Плотницького.

Про це повідомили на сторінці Necro Mancer у Twitter.

Рибченко 1979 року народження поповнив ряди окупантів на Донбасі у 2014 році. Він помер на бойовому посту. Деталі його смерті не розголошують.

Популярні новини зараз
ТЦК не питатиме: після отримання повістки чоловікам не залишать вибору Нові правила мають скоротити кількість ухилянтів: чоловіки повинні прийти до ТЦК Не красти хоча б на третину та прибрати "мертві душі": експерт пояснив, як не підвищувати тарифи у Києві Порахують кожну копійку: податкова готує тотальні перевірки – хто перший у черзі
Показати ще

За даними порталу "Миротворець", Риба останнім часом проживав в окупованому Луганську і був співробітником роти спеціального призначення "ЛНР".

Як повідомляв портал "Знай.ua", ватажок "ДНР" Олександр Захарченко зібрався вбити 1,5 млн людей.