«Укренерго» пропонує новий тариф в 2018 році на рівні 5,694 коп/кВт∙год.
Основна складова зміни тарифу лежить у графі витрат на оплату праці разом з нарахуваннями +0,52 коп/кВт∙год в тарифі компанії. Це дозволить збільшити зарплату працівникам компанії в середньому на 30%, — повідомляє прес-служба.

«90% загальної суми будуть спрямовані на підвищення зарплати робітників та інженерів напрямків експлуатації мережі, оперативно-диспетчерського управління та ІТ. Підвищення зарплат передбачено Галузевою угодою, а також законом про Державний бюджет України на 2018 рік», — зазначив фінансовий директор ДП «НЕК «Укренерго» Сергій Єрмак.

Крім того, «Укренерго» пропонує збільшити витрати на юридичні послуги на 20 млн грн. Ці кошти будуть спрямовані, зокрема, на юридичний супровід у сфері міжнародного права для забезпечення позову про відшкодування вартості втраченого майна та компенсації збитків «Укренерго» в результаті окупації Росією АР Крим.

Серед іншого, проект структури тарифу передбачає витрати на Держенергонагляд у другому півріччі 2018 року. Для цього в структуру тарифу були закладені видатки у сумі 137,9 млн грн. Частка тарифу «Укренерго» складе всього 2,7% від вартості електроенергії, за яку безпосередньо платить споживач.

Популярні новини зараз
Перевірку лічильників повернули: хто може "врятуватися", а кому треба якнайшвидше надати акт "Відкосити тепер не вдасться": з 1 червня запрацюють жорсткі правила мобілізації Зняти гроші з карти буде неможливо: ПриватБанк вводить важливе оновлення з 1 червня Віктор Ющенко звинуватив Юлію Тимошенко у економічному занепаді України: "Вкрала 15 років"
Показати ще

"Знай.uа" нагадує, що в лютому 2018 року детективи НАБУ відкрили кримінальне провадження щодо зловживань службовим становищем посадових осіб НКРЭКУ при прийнятті регуляторних рішень на користь енергетичних підприємств холдингу "ДТЕК".

Як передають "Наші гроші", виробництво порушено за ст. 364 і 191 КК.
Як з'ясували слідчі, службові особи Національної комісії, що здійснює регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг, зловживаючи службовим становищем, діючи в інтересах суспільства енергетичного холдингу "ДТЕК" протягом 2016-2017 років. В результаті таких дій інші суб'єкти енергоринку отримали великі збитки.