Продаж квитків в західному напрямку тимчасово зупинено співробітниками "Укрзалізниці": це довелося зробити через плановий ремонт інфраструктури. Зокрема, це стосується ділянки Жмеринка-Гречани.

"Для проведення планових ремонтів інфраструктури на ділянці Жмеринка - Гречани в розклад руху поїздів, в тому числі тих, що курсують в західному напрямку, вносяться зміни. У зв'язку з цим тимчасово закрито продаж квитків на деякі поїзди цього напрямку", - йдеться в повідомленні прес-служби.

Разом із тим представники Укрзалізниці не уточнюють, на які саме поїзди тимчасово немає квитків. Ремонт планують провести протягом другої і третьої вересневої декади.

Звичайна поїздка у потязі може закінчитися лікарнею

А "Укрзалізниця" тим часом продовжує тішити відмінним станом рухомого складу. Якщо раніше українців шокували бруд, цвіль на вікнах, огидний запах і обдерті сидіння, то тепер в сервісі з'явилася нова фішка, призначена для любителів гострих відчуттів.

Популярні новини зараз

Молодий хлопець покинув дівчину з дітьми заради спокусливої тещі: "Кохання не обирає"

Щасливий татусь показав, як потрібно зустрічати дружину з пологового: червона доріжка, оркестр і кортеж зі свинкою Пеппою

Будівельник з Львівщини закохав у себе Тіну Кароль на "Голос країни": Балан так не вміє

Молода українка померла під час пологів на руках у байдужих лікарів: маля ніколи не поцілує маму

Показати ще

Нагадаємо, що в поїзді Інтерсіті маршрутом "Львів-Київ", який повинен був їхати до столиці сталася бійка між пасажирами. Деякі люди хотіли їхати без квитків і зайняли місця тих людей, які придбали квитки. Видворити "зайців" намагалися всім вагоном: хтось криками і образами, а хтось кулаками.

Як повідомляв раніше портал "Знай.uа", стало відомо, що Міністерство транспорту Російської Федерації підготувало план дій на випадок припинення Україною залізничного сполучення з Росією.

Також портал "Знай.uа" повідомляв про те, що пасажирські вагони "Укрзалізниці" відповідають санітарно-технічним нормам, всі скарги пасажирів, які незадоволені станом вагонів і сервісу, керівництво перевізника,схоже, послала на три букви.