Найбільший український перевізник попри величезний перелік санкцій відкрито проводить закупівлі у російських постачальників. Більш того – використовує для цього офшори.

За даними "Наших грошей", мова йде про філію Укрзалізниці "Центр забезпечення виробництва", яка замовила кабельну продукцію на 117,45 млн грн, загальним обсягом на 281 тонну.

Загалом Росія оптом продає УЗ деталі по 293 руб (приблизно 136 грн./кг) – в три рази менше реально заявленої на тендерах ціни. Середня ринкова вартість коливається у межах 250 грн./кг.

Співробітництво з РФ за подібною схемою в УЗ почали ще з 2015 року. Тоді купували по 342 грн./кг, а в 2014 році – по 212 грн./кг. Цікаво, що виготовлятися ця продукція повинна була не раніше початку поточного року,а якщо вірити договору, то й взагалі у серпні. Занижена й остаточна ціна – на 0,03%, тобто до 117,48 млн грн., але на аукціоні по це ніхто не заявляв.

Популярні новини зараз

Українки вивалили груди під Радою, щоб бачили усі депутати: "Припиніть тарифний геноцид"

Melovin поскаржився на Ілону Гвоздьову після скандалу на "Танці з зірками": "Чекали її по 6 годин..."

Зірка "Кварталу 95" Олександр Пікалов розлучився з кумою Зеленського після 18 років шлюбу: залишив їм з сином будинок

Володимира Дантеса запідозрили в дивній любові, Дорофєєва ні до чого: "Просто кайф!"

Показати ще

До слова, компанія " Інтеркабель Київ",яка й проводила операцію, користується кіпрським офшором " Інтеркабель Холдінгз Лімітед", кінцевий власник якого - австрієць Алесандер Треммель-Шайност і Світлана Ігнатьєва з Козина, що на Київщині.

Сума підрядів за ці роки вражає – до 213,51 млн грн., найбільший тендер – на 60,93 млн грн.

Дивіться: корупція в Укрзалізниці

Як повідомляв портал "Знай.ua", з'явився повний перелік безкоштовних послуг УЗ, про які ніколи не розповідають провідники.

СохранитьСохранить