"Укрзалізниця" та американська корпорація General Electric підпишуть незабаром мільярдний контракт.Підписання договорів відбудеться 23 лютого. На заході буде присутній президент України Петро Порошенко.

Так, відповідно до домовленостей, співробітництво передбачатиме декілька етапів.

На першому етапі General Electric поставить ПАТ "Укрзалізниця" 30 дизельних локомотивів ТЕ33А Evolution. Запланований термін поставки - жовтень 2018 року - 1 квартал 2019 року.

Передбачається, що поставка перших 30 дизельних локомотивів серії "Evo" буде першим кроком для подальшого партнерства між Україною та General Electric, що включатиме також співпрацю у енергетичній галузі, інфраструктурі та медицині.

Популярні новини зараз

Олегу Виннику стало зле під час зйомок шоу "Маска"

Померла відома одеська актриса Ірина Токарчук, тітка Сіма з "Джентельмен-шоу"

Пішов з життя зірка "Бумера": знайшли у власній квартирі

"Стане матусею", - 45-річна Наталія Могилевська заінтригувала українців

Показати ще

Вартість локомотивів — близько 4-4,5 млн доларів з кожен. Загалом сума контракту становить 140 млн доларів.

На другому етапі американці повинні поставити протягом семи років до 175 тепловозів. За його словами, на даному етапі йдеться про використання української складової уже на 40%.

Серед українських підприємств, які будуть співпрацювати з General Electric, називають Крюківський вагонобудівний завод. За словами співрозмовника, йдеться, зокрема, про спільне виробництво.

Крім цього, домовленості передбачають модернізацію 75 старих локомотивів з парку УЗ. Також за підтримки General Electric, планується створення центру сервісного обслуговування нової техніки.

Як раніше повідомляв портал "Знай.ua", американська компанія General Electric Transportation передасть Україні 30 дизельних локомотивів.