За останні кілька днів в Румунії загинуло 8 людей, ще понад 70 потрапили до лікарні. Все через страшний ураган, швидкість якого місцями досягала понад 100 км\год.
Найжахливіше відбувалося в місті Тімішоара, де ураган в Румунії виривав дерева, зривав дахи будинків, розривав лінії електропередач і канали водопостачання. Уряд міста повідомив, що вони такого не очікували, адже прогноз погоди говорив, що буде тільки дощ.

Чи буде ураган в Україні

А це питання виявивилося досить складним для синоптиків, думки яких сильно розходяться. Одні кажуть, що незабаром Україну чекає доля Румунії, деякі кажуть, що ураган зачепить лише західну частину нашої країни, ну а хтось повідомляє, що ураган Румунії вже залишив територію України.

Варто відзначити, що ураган, який був у Румунії, вже пройшов у деяких частинах України. Таким чином, він знеструмив майже п'ять сотень населених пунктів, у Чернівецькій області поламав металевий дах торгового центру і зніс шифер на покрівлі школи, в Закарпатті повалив десятки дерев. Очевидці кажуть, що ураган за 10 хвилин встиг зробити досить багато бід.

Чому виник ураган в Румунії

Популярні новини зараз

Леся Нікітюк з мамою здивували українців: як дві краплі

Володарка найбільших сідниць у світі потрясла своїм добром перед камерою: "Чорт забирай, оце дупа"

Тоня Матвієнко показала закоханих батьків, півстоліття душа в душу - "Мої золоті!"

Молода Українка загинула на заробітках в Чехії, гарувала заради сина: "Давидчик більше не обійме маму"

Показати ще

Як розповідають синоптики, такий ураган, швидше за все, виник через величезний контраст температур у всій Європі. Адже на сході показники градусників сягала 35 градусів, в той час як на заході, і в центрі, температура була не більше 18 градусів тепла. Наприклад, у Польщі було від 11 до 17 градусів. І ось саме через такий контраст і виникали дощі, зливи, грози, неймовірної сили пориви вітру. Але, за словами деяких синоптиків, ураган у Румунії вже точно не потрапляє в Україну, адже він вже покинув територію нашої країни. І можливо, зачепить Білорусь, Литву, Латвію й Польщу.

Нагадаємо, що в Румунії пройшов буревій, через якого загинуло 8 осіб, і понад 70 потрапили до лікарні.