Державний концерн "Укроборонпром" почав активно збільшувати прибутки за рахунок експорту вітчизняного озброєння, про що свідчить звітність за перше півріччя.

Про це повідомляє Politeka.

Згідно документації, станом на початок минулого місяця ДК заробив понад 2,366 мільярда доларів, тоді як за шість місяців вдалося відвантажити продукції для вивозу за кордон на суму 345 мільйонів доларів.

На даний час основними партнерами "Укроборонпрому" являються близько 68 країн, а співробітництво із 83-ма ще поки обговорюється. Постачаємо іноземцям переважно продукцію подвійного та військового призначення.

Популярні новини зараз
Пенсії, соцвиплати та субсидія: яку допомогу можна отримати у 2026 році Термін дії – 30 днів: у ПриватБанку зробили важливу заяву для власників карток Як захистити вікна від вибухової хвилі: бюджетний лайфгак від українки Нові правила для субсидіантів: за що можуть скасувати допомогу
Показати ще

Як повідомляв портал "Знай.ua", Порошенко розповів про досягнення "Укроборонпрому" за поточний рік.