Про те, коли ж нарешті наші громадяни зможуть вільно подорожувати країнами Європи на основі біометричних закордонних паспортів, повідомив заступник глави адміністрації президента України Костянтин Єлісєєв. За його словами, безвізовий режим де-факто і де-юре вступить в силу в ніч з 10 на 11 червня.

Точні час і дату старту безвізу Єлісєєв оголосив у Страсбурзі після підписання закону про безвізовий режим для українців.

"В ніч з 10 на 11 червня ми очікуємо, що безвізовий режим де-факто і де-юре вступить в силу, наші громадяни зможуть на основі біометричного закордонного паспорта подорожувати", - цитує "112 Україна" слова Єлісєєва.

За його словами, Україні потрібно не зупинятися на досягнутому і поступово інтегруватися в економіку ЄС через угоду про асоціацію.

"Ми не повинні зупинятися на цьому, тому що у нас попереду ще багато завдань в плані європейської інтеграції. Адже цілі інтеграції в ЄС ніхто не знімав, але шляхом не абстрактної, а практичної, секторальної інтеграції через угоду про асоціацію ми входимо у внутрішній ринок ЄС , через підписання документів по безвізу ми поступово інтегруємося в простір свободи безпеки юстиції ЄС ", - заявив Єлісєєв.

Популярні новини зараз
Українці зловили Тіну Кароль в обнімку з Григорієм Ліберманом - нарешті всі побачили його обличчя Співачка Тоня Матвієнко розплакалася під час інтерв'ю через Арсена Мірзояна: "Краще б ти не приїжджав" Улюблений овоч українців знизився в ціні — скільки треба заплатити за кіло, аграрії обіцяють швидке падіння цін Леонід Кравчук за рік до смерті передбачив, коли Україна переможе: "Поки не змусять..."
Показати ще

Як повідомляв портал Знай.ua, 17 травня у Страсбурзі відбулася церемонія підписання законодавчого рішення про введення Європейським Союзом безвізового режиму для громадян України.