У Twitter опублікували фото школи №2 Красногорівки Донецької області до війни і після пекельного обстрілу бойовиків у неділю, 28 травня.

Відповідні знімки розмістив на своїй сторінці користувач @arthurnkua.

От так школа виглядала до обстрілу:

А так навчальний заклад виглядає зараз:

Як повідомляв портал "Знай.ua", 28 травня, окупанти обстріляли з "Градів" і танків житлові квартали Красногорівки Донецької області. В результаті була пошкоджена і загорілася школа №2, пошкодження отримала і місцева лікарня, а також пошкоджені двадцять дев'ять житлових будинків.

Популярні новини зараз
Суми за комуналку злетять до небес: цей прилад на кухні "жере" електроенергії більше, ніж 65 холодильників Українці обомліють від нових платіжок: коли і наскільки зростуть тарифи на світло Зробив ремонт - заплати штраф: чого не можна робити у власній квартирі "ПриватБанк" вводить нові правила: популярна послуга стане платною
Показати ще

Крім цього, в результаті обстрілу пошкоджений водопровід, через що значна частина міста залишилася без водопостачання. У Красногорівку введено спецпідрозділ поліції КОРД.