Сьогодні, 10 травня, в роботі Instagram стався збій. Користувачі, зокрема – з РФ, скаржаться весь день на те, що зіткнулися із проблемами з доступом до сервісу блиько 15 годин за московським часом.

Інші також помітили глобальні проблеми з сервісом - не вдається ні увійти в додаток, ні оновити стрічку, ні ознайомитись з результатами пошуку за тегами.

Керівництво соцмережі поки ніяк не пояснило збої, коли відновлять нормальну роботу Instagram поки що невідомо.

Як повідомляв портал "Знай.ua", користувачі пристроїв під управлінням Android зіткнулися з проблемою в обробці тисяч невидимих символів Unicode, який приховані в сполученні з чорною крапкою emoji, вказівним пальцем і сполученням "ти не можеш це натиснути". Шкідливе повідомлення поширювалося серед користувачів Android, потім стало повсюдно розсилатися в мессенеджере WhatsApp і ламати його, тепер черга дійшла до власників техніки Apple, які масово повідомляють про проблеми. Якщо Android починає працювати нестабільно тільки при натисканні на текст і здатний коректно відображати його, то на iOS проблеми виникають навіть при спробі відкрити або переглянути повідомлення. Загалом, суть одна і та ж, але механіка різна.

Популярні новини зараз

Що сталося з героями серіалу "Кадетство": Соболєв безслідно зник, а Синіцин "посунув" Малахова

Таксист Гювен не зміг забути поїздку з українкою і став надсилати їй свій "Bolt": "Хочу лизати тебе годинами..."

"Холостячка" Злата Огнєвіч практично зняла труси і засвітила "равлика", Задворний може кусати лікті

В Індії жінка народила малюка з 4 руками і ногами - сплелися з близнюком в животі

Показати ще