Раніше повідомлялося, що користувачі пристроїв під управлінням Android зіткнулися з проблемою в обробці тисяч невидимих символів Unicode, який приховані в сполученні з чорною крапкою emoji, вказівним пальцем і сполученням "ти не можеш це натиснути".

Зазначимо, що шкідливе повідомлення поширювалося серед користувачів Android, потім стало повсюдно розсилатися в мессенеджере WhatsApp і ламати його, тепер черга дійшла до власників техніки Apple, які масово повідомляють про проблеми. Якщо Android починає працювати нестабільно тільки при натисканні на текст і здатний коректно відображати його, то на iOS проблеми виникають навіть при спробі відкрити або переглянути повідомлення. Загалом, суть одна і та ж, але механіка різна.

Проблеми є не тільки на iOS, якщо спробувати виконати якісь дії на Mac – комп'ютер теж виходить з під контролю, у нього повністю навантажується процесор і створюються десятки гігабайт swap. Не виключено, що такі ж проблеми можуть виникати на Apple Watch і Apple TV. Компанія Apple напевно вже в курсі проблеми, але поки ця вразливість не закрита ні в загальнодоступних версіях операційної системи, ні в бета-версіях для розробників.

Популярні новини зараз
У київському метро готуються до серйозних змін: українці чекали на це роками Vodafone автоматично переводить на нові тарифи: умови гірші, а плата більша Стосується всіх споживачів електроенергії: що потрібно зробити до 3 березня Українцям виплатять одразу 10 пенсій
Показати ще

Нагадаємо, що за останній рік було офіційно задокументовано понад 900 випадків масового продажу клонів смартфонів Samsung, у результаті чого продукція саме цього виробника є найпопулярнішою в світі. До речі, 5 років тому ця цифра перевищувала позначку в 4000 випадків.

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що перед квартальним фінансовим звітом Apple аналітики несхвально відгукувалися про рівень продажів iPhone X. Однак, ситуація докорінно змінилася. Сильні фінансові показники Apple спонукали мільярдера Уоррена Баффета закупити ще більше акцій компанії. Також знайшлася пара слів про компанії і у засновника Microsoft Білла Гейтса.

В інтерв'ю CNBC Білл назвав Apple "приголомшливою компанією": "Топові технологічні компанії зараз демонструють дуже сильну прибуток. Але Apple заробляє більше за всіх. Це не спекулятивна технологічна компанія, яка тільки продовжує втрачати гроші" - зізнався Гейтс.