Коли iPhone підключений до комп'ютера, обидва пристрої обмінюються даними, з'ясовуючи, чи можуть вони відправляти інформацію один одному на основі безпеки.

Однак, в коді iOS 11.4 виявили режим обмеженого доступу USB, який відключає передачу даних через порт Lightning, якщо гаджет не був розблокований протягом тижня. Про це пише інтернет-видання Rus.Media.

Коли iPhone підключений до комп'ютера, обидва пристрої обмінюються даними, з'ясовуючи, чи можуть вони відправляти інформацію один одному. Таке з'єднання можна використовувати для спроби злому телефону, в тому числі при розслідуванні кримінальних справ.

Популярні новини зараз

Оля Полякова звернулася до психолога через серйозну кризу у сім'ї: "Діти тримають"

Олександра Кучеренко зізналася в коханні, але не Дмитру Комарову: "Йому належить частина мого серця"

У Києві воскресили "Москвич" з 90-х: таких було всього 700 на весь світ

Самотня Ірина Білик оголила плече і пообіцяла дещо особливе: чоловікам приготуватися

Показати ще

Якщо поліції чи спецслужб не вдається обійти систему безпеки смартфона, пристрій зберігають як речовий доказ до моменту, поки фахівці не знайдуть спосіб його зламати.

Однак режим обмеженого доступу USB не дозволить отримати дані смартфона після тривалого зберігання, якщо пристрій не розблокує сам власник за допомогою відбитків пальця, особи або пароля.

Нагадаємо, що в 2015 році в місті Сан-Бернардіно, Каліфорнія, подружня пара, етнічні пакистанці Різван Фарук і Ташфин Малік влаштували стрілянину в приміщенні центру соціального забезпечення. Загинули 14 осіб, ФБР назвала напад терактом. Спецслужба вилучила iPhone Фарука і зажадала від Apple, щоб компанія надала спосіб злому гаджета.

Apple відмовилася, незважаючи на рішення суду, який постановив, що виробник повинен надати ФБР технічну допомогу в розслідуванні. Пізніше агенти все ж знайшли спосіб зламати iPhone без допомоги корпорації. Reuters в 2016 році повідомляло, що в цьому ФБР допомогла ізраїльська компанія Cellebrite.

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що перед квартальним фінансовим звітом Apple аналітики несхвально відгукувалися про рівень продажів iPhone X. Однак, ситуація докорінно змінилася. Сильні фінансові показники Apple спонукали мільярдера Уоррена Баффета закупити ще більше акцій компанії. Також знайшлася пара слів про компанії і у засновника Microsoft Білла Гейтса.