Пробки в місті Керч в найближчому майбутньому росіяни зможуть побачити з космосу, заразом і помилуються на свій улюблений міст.

Дорога від Ворошилова до Аршинцево зайняла 2,5 години. Про це пише користувач мережі, доповнюючи свою розповідь фотографіями.

Росіяни укладають асфальт і водночач підфарбовують зеленою фарбою землю в районі Верхнього Сонячного. Водій маршрутки заявив, що від КУОРу до наступної зупинки Ворошилова він їхав півгодини, пасажири не стали чекати і повиходили.

Росіяни другий раз перекривають центр міста для репетиції маршу 9 травня.

Популярні новини зараз
Головне за ніч: Зеленський "вигнав" Путіна з бункера, мобілізація жінок в Україні та ридання російських окупантів Російський окупант благає матір витягнути його з війни в Україні, більше не витримає зіткнень із ЗСУ: "Відправили нас як м'ясо" Дружина Григорія Решетника Христина показала, наскільки їй "всеодно" на вагітності: "Як може бути інакше" Настя Каменських зворушливо показала найвідповідальніший момент в її житті: "Я дуже хвилювалась"
Показати ще

Підходи до центру закривають КАМАЗами або лягавими постами. Втретє дороги в центр закриють в понеділок вже з 7 ранку. Ср*ні стратеги три дні душити місто пробками через дві годин мілітарного маршу 9 травня.

Сьогодні дізнався, що туалетку "Обухів" підробляють і продають в Криму, але і оригінал теж потрапляє на полиці місцевих магазинів. Різниця в ціні - 13 підробка та 15 оригінал.

На першому фото пробки в бік Аршинцево від Блюхера і Ворошилова. На другому скрепный набір звичайних столових приправ з Сибіру під назвою "Столові боєприпаси".

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в 2018 році для спрощеної процедури вступу абітурієнтів з Криму на базі 35 українських вузів будуть працювати центри "Крим-Україна". Так, завдяки цим центрам можливо вступити до закладу вищої освіти материкової України без проходження ЗНО. Про це повідомляють українські ЗМІ.

Діяти центри будуть на базі ВНЗ у різних регіонах країни – в Дніпрі, Львові, Києві, Харкові, Херсоні, Запорізькій, Одеській та Миколаївській областях, повідомляє Міністерство освіти і науки України. Вступникам з анексованого півострова будуть надані квоти на місця держзамовлення.

Як повідомляв портал "Знай.uа" шокуючий інцидент стався на одному з пляжів Алушти. Дівчина, яка відпочивала показала, як російські окупанти позбавляються від нечистот місцевих жителів, скидаючи їх прямо в море. Російські окупанти продовжують знищувати екологію анексованого Криму. Чергова витівка просто збентежила відпочиваючих на пляжі туристів. Фотографію фонтану з фекалій, які стікали прямо у море опублікували в мережі.