В селищі Окни Одеської області попрощалися з 23-річною Надією Морозової, яка загинула в АТО.

На похорони юної дівчини-бійця прийшли родичі і близькі, бойові товариші і представники влади, повідомляє Окненська райдержадміністрація на своїй сторінці в Facebook.

Прощались з 23-річною Надією Морозової під Гімн України, який виконав військовий духовий оркестр.
Юна Надія Морозова захищала Україну в складі 59-ї окремої мотопіхотної бригади оперативного командування "Південь". У загиблої залишилися маленький син і батьки.

У бійця Надії Морозової залишились батьки і маленький син.

Популярні новини зараз
ТЦК отримають повне досьє на українців: запрацювала нова система військового обліку Нові правила від "Київстар": чому українцям відключають номери Не тільки гречка: через подорожчання українці розкупили ще одну крупу ТЦК зупинили на блокпості: важливі поради, як уникнути неприємностей
Показати ще

Як повідомляв портал "Знай.ua", в зоні АТО загинула 23-річна дівчина-боєць Надія Морозова. Надія 26 червня потрапила під артилерійський обстріл під Маріуполем і отримала поранення, несумісні з життям.
l