Що буде в Україні замість військкоматів

На базі військових комісаріатів в Україні планується створення територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки.

Про це заявив міністр оборони України Степан Полторак, передає прес-служба оборонного відомства.

Таким чином, це не просто перейменування - в Україні дійсно зникнуть військові комісаріати, а замість них з'являться терцентри з новим форматом роботи.

За словами Полторака, завдяки появі терцентрів, ефективність роботи з військовозобов'язаними, резервістами і ветеранами підвищиться.

"Планом передбачено перехід на новий формат роботи у військових комісаріатах. Метою створення таких центрів є підвищення ефективності роботи з військовозобов'язаними, резервістами і ветеранами в системі надання послуг з їх соціального і правового захисту", - підкреслив міністр.

Популярні новини зараз

Надя Дорофєєва в сміливому монокіні похвалилася шикарною фігурою на яхті

Тіна Кароль приголомшила екстримом з 11-річним сином: "Ти тільки акуратно"

Кума Дзідзьо Оля Цибульська перевдяглася у школярку: "Тобі сподобається, обіцяю"

Андрій Данилко похвалився неабияким досягненням - Вєрка Сердючка стала найкращою

Показати ще

Раніше портал "Знай.uа" повідомляв про те, що потрібно знати резервисту в Україні. Одним із важливих завдань сьогодення для Збройних Сил України є створення військового оперативного резерву першої черги. Резервисту компенсується середньомісячна заробітна плата на підприємстві або в установі за той час, який він перебував у військовій частині.

Військовими комісаріатами здійснюється доставка резервістів до місць проведення зборів та у зворотному напрямку. Якщо резервіст спрямовується на навчальні збори у військовій частині самостійно, то їй компенсуються гроші за проїзд до військової частини, а також у зворотному напрямку.

Також портал повідомляв про те, що нову хвилю мобілізації в Україні проводити не збираються, оскільки держава на даний момент цього не потребує. Про це розповів міністр оборони України Степан Полторак, повідомляють українські ЗМІ.

"Щодо чергової хвилі мобілізації - у нас сьогодні такої необхідності немає. Є кілька причин, і одна з них - це те, що нам вдалося провести серйозну роботу з резервом першої черги, тобто з людьми, які мають бойовий досвід. Вони вже приписані не тільки у військових, але і у військових частинах", - розповів Полторак.