У Києві починають з'являтися автомобілі з маловідомими позначками на номерах.

Цю інформацію повідомило видання Аutoconsulting та опубліковало карту з новими номерними знаками всіх регіонів України.

Наприклад, тепер на Закарпатті можуть з'явитись номера "КО", Львівщині — НС, Івано-Франківщині — КТ.

Нижче та на карті ви можете ознайомитись із повним списком номерів.

Нагадаємо, що у вівторок, 31 липня, з'ясувалося, що в Україні почали з'являтися нові серії автомобільних знаків. Так, в Києві вже деякий час існує маловідома серія номерних знаків КА. Тепер же аналогічні нові серії з'явилися і для інших регіонів України, передає AutoConsulting

Популярні новини зараз

Євген Петросян отримав жорсткий "удар" від захисника своєї ексдружини Олени Степаненко: "Ми довго мовчали і терпіли"

Олександр Пономарьов різко змінив стиль: "У магазині дивилися на мене як на прибульця"

Померла зірка серіалу "Клон" - боролася з онкологією 30 років: "Нехай Бог прийме з величезною кількістю світла"

Тотальний локдаун в Україні: Денис Шмигаль зробив нову заяву про карантинні обмеження

Показати ще

Уточнимо, що з 2004 року коди регіонів були розподілені виключно з використанням літер, що збігаються в латинській і в українському алфавітах, починаючи з Києва: АА, АВ, АС і т.д., в інтервалах АА - АХ, ВА - ВО, ВТ - ВХ, СА - СВ, СЕ - СН.

Нагадаємо, що перевищення встановленого швидкісного режиму - це одне з найпоширеніших порушень ПДР. Тому, щоб правильно оцінити і вчасно зреагувати на будь-яку дорожню ситуацію, перевищувати дозволену швидкість категорично не можна.

Як повідомляв раніше портал "Знай.ua", під час розмови по мобільному телефону за кермом, оператор машини може спровокувати ДТП через дефіцит уваги. Варто запам'ятати, що розмови по мобільному під час руху - адміністративне правопорушення.

Також портал "Знай.ua" повідомляв про те, що зі стартом в Україні сучасної системи фіксування порушень правил дорожнього руху за допомогою відеоспостереження, водії познайомляться зі штрафами в декілька тисяч гривень, а в разі несплати їм загрожує арешт.