У Європейському союзі висловили свою позицію щодо закону про реформу освіти в Україні. У Брюсселі закликали якнайшвидше завершити експертизу законопроекту.

Про це йдеться в сюжеті "ТСН". В ЄС зазначили, що Україні слід взяти до уваги думку експертів і врахувати їх коригування.

Брюссель привітав ініціативу Києва направити закон про реформу до Ради Європи, яка має оцінити його. Законодавча ініціатива викликала застереження країн-сусідів України. Серед них Угорщина, Польща, Молдова, Румунія та Росія.

Українські дипломати сподіваються на конструктивний діалог із колегами з європейських країн, що дозволить роз'яснити їм державну позицію щодо реформування.

Популярні новини зараз
Затримка пенсій та соцвиплат: у Мінсоцполітики попередили про можливі "перебої" у нарахуванні виплат Що чекати від долара і гривні у 2023 році: українців заспокоїли оптимістичним прогнозом Потужний екстрасенс Анна Єфремова розповіла про важкий бій України за майбутнє з 7 жовтня: перемога не така близька Ціни на ринках України злетіли до нового максимуму: рекордсмени яйця, сало та деякі овочі
Показати ще

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, Угорщина пригрозила Україні блокуванням подальшої інтеграції в Євросоюз.