Проросійські бойовики видають одних військовослужбовців за інших, щоб не відповідати перед армійським начальством.

Про це повідомили в Головному управлінні розвідки Міноборони України.

За інформацією розвідників, командування Південного Військового округу Збройних сил окупанта проводить спеціальну додаткову перевірку особового складу з'єднань і частин на Донбасі.

Військовослужбовців кожного підрозділу фотографують, щоб запобігти практиці так званих "каруселей". Зокрема, терористи придумали спеціальну схему, яка дозволяє їм компенсувати нестачу особового складу: "підготовлені підрозділи" перевозяться з однієї позиції на іншу, щоб під час перевірки показувати потрібну чисельність належним чином екіпірованих бійців.

При цьому командири підрозділів, щоб не відповідати за привласнення грошей та іншого матеріального забезпечення "мертвих душ" масово оформляють на відсутніх військовослужбовців документи як на дезертирів.

Популярні новини зараз

Турист з Києва не витримав випробування Карпатами - "Знайшли біля озера…"

Смугастий Дан Балан заліз між ніг до мліючої Кароль: "Тихе щастя”

Ані Лорак зробила це і купається в променях щастя, Каменських не стримала слів: "Страждаємо..."

Популярний у жінок український блогер-мільйонник помер від ковіда, залишивши трьох дітей

Показати ще

Так, за словами розвідників, в одному з підрозділів 2-го армійського корпусу, який знаходиться на полігоні з початку року, має бути 50 військовослужбовців, але насправді їх там всього 15.

На всіх відсутніх терміново оформляються документи про відхід у "самоволку", у тому числі на тих, хто за "домовленістю" з командуванням поїхав до Росії або кого відпустили на сільгоспроботи.

Як повідомляв портал "Знай.ua", на Донбасі бойовики масово дезертирують з лав терористів.