Проросійські бойовики видають одних військовослужбовців за інших, щоб не відповідати перед армійським начальством.

Про це повідомили в Головному управлінні розвідки Міноборони України.

За інформацією розвідників, командування Південного Військового округу Збройних сил окупанта проводить спеціальну додаткову перевірку особового складу з'єднань і частин на Донбасі.

Військовослужбовців кожного підрозділу фотографують, щоб запобігти практиці так званих "каруселей". Зокрема, терористи придумали спеціальну схему, яка дозволяє їм компенсувати нестачу особового складу: "підготовлені підрозділи" перевозяться з однієї позиції на іншу, щоб під час перевірки показувати потрібну чисельність належним чином екіпірованих бійців.

При цьому командири підрозділів, щоб не відповідати за привласнення грошей та іншого матеріального забезпечення "мертвих душ" масово оформляють на відсутніх військовослужбовців документи як на дезертирів.

Популярні новини зараз

Стосунки з "Холостяком" Мельником і зізнання за сценарієм: Юлія "Зайка" розкрила шанувальникам правду

Костюми з переробленого пластику та Дух Лісу: як Go_A представили Україну на відкритті "Євробачення 2021"

Михайло Поплавський захотів молоду дівчину, але все пішло не за планом: "Підманула, підвела"

Крадіжка століття приголомшила Київ: прощавай, квартира і 5 мільйонів

Показати ще

Так, за словами розвідників, в одному з підрозділів 2-го армійського корпусу, який знаходиться на полігоні з початку року, має бути 50 військовослужбовців, але насправді їх там всього 15.

На всіх відсутніх терміново оформляються документи про відхід у "самоволку", у тому числі на тих, хто за "домовленістю" з командуванням поїхав до Росії або кого відпустили на сільгоспроботи.

Як повідомляв портал "Знай.ua", на Донбасі бойовики масово дезертирують з лав терористів.