Вбивство 17-річної тернопільської випускниці Ірини Мукоїди сколихнуло всю Україну. Експерти знайшли серйозні нестиковки у версії поліції, а тому готові свідчити в суді на стороні адвокатів обвинуваченого Василя Гнатюка. Журналісти впевнені, що зможуть довести, що поліція замовчує про важливі деталі.Про це експерт-криміналіст українського телеканалу Наталя Костильова написала у своєму Facebook розгромний пост з думками двох лікарів і фельдшера, який пропрацював на "швидкій" більше 20 років. Журналістка відправила їм фотографії та виписку з протоколу огляду тіла Ірини.

"Я послала їм. Фото додаю і відразу перепрошую за це, але громадськість має це побачити і зробити сама висновки, тим більше, що поліція сама зробила це розслідування і матеріали розслідування публічними. Всі ці фахівці погодилися виступити на стороні захисту Василя Гнатюка в суді, отож зможете побачити їх особисто", - написала Наталя і опублікувала фото, які відправляла експертам.

Увага! Фото 18+


Популярні новини зараз

Як виглядала Оля Полякова в 20 років: час пощадив співачку, архівні кадри

Вєрка Сердючка несподівано здійснила мрію коміка Юрія Ткача: "Чекав цього 20 років"

Засоби від усіх хвороб огірків: овочі й бадилля будуть зеленими до самої осені

Крадіжка століття приголомшила Київ: прощавай, квартира і 5 мільйонів

Показати ще


Також Костильова процитувала двох лікарів. Перша цитата належить патологоанатому, який пропрацював більше 18 років:

"Наташа, я уважно ознайомився з матеріалами, які ти надіслала, і всю ніч читав все, що пише преса і прес-служба поліції Тернополя. Можу тобі сказати з упевненістю, що дехто дуже хоче змінити час виявлення тіла дівчинки! Справа в тому, що час смерті відіграє дуже важливу роль, і тут є важливою година туди або назад! Трупне задубіння відбувається в проміжку від 2-х до 5-ти годин, за високої температури повітря цей проміжок жорсткіше. Якщо дівчинку викинули, як кажуть факти і свідки, о 7 ранку - смерть настала в проміжку 2 години ночі – 5 ранку. Якщо, як стверджує поліція, тіло вже було на дорозі о 5:45 ранку, то час смерті – у проміжку від 1:30 до 3-ї ночі. Подивись уважно, кому потрібне алібі і у кого воно є на ці проміжки, і ти все зрозумієш.

З приводу фотографій тіла, можу стверджувати і без розтину, сексуальне насильство до дівчинки застосовували, про що свідчить поза, нетримання калу, трусики на нозі, які не зняли, а вже насадили на ногу після смерті".

Другий коментар належить фельдшеру, робочий стаж якого складає 20 років:

"Сто відсотків було сексуальне насильство і нехай поліція не свистить інше. Можу стверджувати і під присягою. Вимагайте ексгумації, вона покаже все. Так, і за описом у протоколі є чітке свідчення сексуального насильства: на верхній частині ноги в неї є кал, це означає, що було і анальне насильство. За позою тіла можу сказати, що викинули труп з автомобіля".Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" повідомляв про те, що сім'я вбитої Ірини поскаржилася на цькування.