Шукати роботу українців навчають ще з юних років. Для цього мама з татом починають зі школи пояснювати, навіщо взагалі слухати педагогів. Трохи пізніше, коли дитина підростає, починається найбільш складний етап: визначити правильний університет.

І рішення, від якого може залежати майбутнє, ми часто приймаємо під тиском рідних, навіть не усвідомлюючи: це був не особистий вибір.

Яскравий приклад тому на сторінці у Facebook описав чоловік Слави із гурту "НеАнгели", пластичний хірург Едгар Камінський.

Із власного досвіду він зробив висновок, що більшість людей у нашій країні не працюють тим, ким мріяли. Все просто – батьки закидують нас аргументами (виключно із добрими намірами) про заробіток у майбутньому та статус у суспільстві. Це і стає пізніше фатальною помилкою.

Популярні новини зараз

Наречена Мурата показала, чим краща за Ані Лорак: мінісукня не приховала нічого

Оля Полякова розповіла, як працювала глоткою по 230 днів: "Приїхала, труси поміняла і поїхала"

Доведеться мазати маргарин? Українцям розкрили очі на нові цінники вершкового масла, до кінця року піднімуть ще на 15%

Андрій Данилко важко захворів перед Новим Роком, Інна Білоконь не знаходила собі місця: "Із паличкою...."

Показати ще

"…дивляться батьки майбутнього студента на лікаря, який приїхав на БМВ, і починають думати: "Це ж якщо я дав доктору 200 грн, значить і інші 30 проконсультованих дають також, а може і більше дадуть, а за день це "ОСЬ стільки", а за місяць "ОГОГО скільки"! Висновок: Все синок - йдеш на ЛІКАРЯ!". І це величезна помилка. Про реальний спосіб заробітку на цей автомобіль Ви можете і не знати, але обманювати себе",- пояснив він.

Камінський запевняє: реально заробляти лікарем у нашій країні практично не можливо. Чесний не надбає статків, доведеться відкривати приватну клініку,а на це може не вистачити хисту (батьки ж раніше все вирішували самі, думати було ніколи).

"Потрібно вибирати майбутню професію душею, вибирайте ту професію, заради якої будете сидіти на роботі до ночі, через яку у Вас не буде вистачати часу на серіали, ігри і т.п. Тільки тоді Вас чекає успіх. Тільки тоді рано чи пізно Ви будете їздити на роботу в клініку на новому шикарному БМВ", - радить хірург.

Дивіться: як допомогти дитині правильно обрати професію

Як повідомляв портал "Знай.ua", українські університети змусять студентів сидіти вдома.