Так зване "воскресіння" російського опозиційного журналіста та блогера Аркадія Бабченка, викликало подив не тільки в РФ. Таємна спецоперація СБУ завершена, він живий-здоровий побував на брифінгу силовиків, а соціальні мережі не втомлюються жартувати з цього приводу.

Втім, негативу також не бракувало. Саме тому Бабченко вирішив особисто звернутися до тих, кому план із "фейковим" вбивством м'яко кажучи не прийшовся до вподоби:

"Ви вже вибачте. Ви вже вибачте. Ви вже вибачте, я вам точно кажу. У наступній атаці. У наступній атаці. У наступній атаці обов'язково згорю. Хотів тут написати пост про хранителів моралі, які незадоволені тим, що я якось неправильно на їхню думку не помер, але чота так п**уй. Кидайте сюди мемасики. Поржемо. Доброго ранку", - іронізував він.

Реакція соцмереж

Популярні новини зараз
Юр'їв день 9 грудня: не вздумайте лежати і прислухайтеся до води, головні заборони свята Українські пенсіонери отримають 200 гривень надбавки, але пощастить лише частині: у кого зростуть виплати Нові виплати по 2200 гривень: кого це стосується та як отримати Про що не сказали українцям стосовно генераторів: багатьом захочеться скасувати покупку
Показати ще

Користувачі одразу відгукнулися на звернення журналіста – більшість із них виступили на його підтримку і хоча дещо налякані, але втішені звісткою, що все закінчилося добре:

"Аркадій, бережи себе! Ці тварини не зупиняться! Хоч ми і не знайомі, але вчора у мене було відчуття, що втратив кращого друга! На могилі упиря станцюємо разом!", " Живи, Аркашо, ще сто років, а потім ще стільки ж! Ти своїм воскресінням стільки радості приніс нормальним людям, а тут і неадекватних стало ще простіше обчислювати, так що - спасибі, що живий !!", "Це були дійсно важкі й трагічні години, але факт, що Ви живі - скасовує всі страждання і сльози! Довгих років і не звертайте увагу на ідіотів!", - пишуть у коментарях.

Бабченко і спецоперація СБУ

Про те, що "вбивство" Бабченка було інсценованим силовиками, розповів на брифінгу очільник СБУ Василь Грицак. Він повідомив, що Служба безпеки завчасно отримала інформацію про підготовку замаху на життя Аркадія Бабченка:

"Зараз я можу повідомити деталі спецоперації Служби безпеки України, завдяки якій нам вдалося не тільки зірвати цинічну провокацію, але й задокументувати підготовку російськими спецслужбами цього зухвалого злочину", – заявив Грицак.

Дивіться: "Я поки ще живий, не дочекаються", - Бабченко

Як повідомляв портал "Знай.ua", Аркадій Бабченко вперше після завершення спецоперації з'явився в соцмережах та написав свій перший після "воскресіння" пост.